Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlama en az ev ilaçlama kadar önemli bir uygulamadır. Çünkü bahçede ve dışarıda yok edilmeyen haşereler evlerimize doğru ilerlemiş olur ve yaşadığımız yeri istila eder. Yaşam alanlarımızdan çıktığımızda; nefes aldığımız, zevklerimize göre düzenlemelerini yaptığımız, gerektiğinde meyve ve sebze yetiştirdiğimiz bahçelerimiz çok çeşitli haşerelerin barındığı ortamlardır. Bahçe ilaçlama; yetiştirdiğiniz ürünlere zarar veren haşerelere ya da bahçede oluşan çiyan, salyangoz, solucan, kırmızı örümcek ve tarla faresi gibi zararlı canlıların ev içerisine girmesini engellemek amacı ile böcek ilaçlama şirketleri tarafından faaliyet gösteren servisler arasındadır.

Ne Tür Mekanlarda İlaçlama Yapılabilir?

Ne tür mekanlarda ilaçlama yapılabilir? Haşere ilaçlama sadece kapalı alanda yapılmaz; dışarıdan mekan içerisine giriş sağlayabileceği durumlarda ortaya çıkabileceği için hem ev içerisinin hem de bahçede genel olarak uygulama yapılması gerekmektedir. Bahçe ilaçlama yapılırken herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Sadece bahçenin genelinde elektrikli aletle ilaçlama yapılacağı için elektrik çekilecek bir yerin olması gerekmektedir. Her türlü haşereye göre yapılan özel böcek ilaçları ile sıvı ilaçlama uygulaması yapılacaktır. Buharlama yöntemi ile uygulanabilen bahçe ilaçlama ile tüm zararlı haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Bahçe ilaçlamanın yanı sıra mekan farkı gözetmeyen firmamızda;

  • Ev İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Park İlaçlama
  • Restoran İlaçlama
  • Eczane İlaçlama

Uygulamaları da yapılmaktadır. Böcek ilaçlama servislerimiz sizlere ev ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, arsa ilaçlama ve araç ilaçlama gibi tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bahçe İlaçlamanın Mevsimi Var Mıdır?

Bahçe ilaçlamanın mevsimi var mıdır? Bahçe ilaçlama yağmurlu ve çok rüzgar aldığı günlerde yapılamaz. İlacın etki gücü azaltacak kötü hava koşullarında bahçe ilaçlama uygulamasının yapılmasına sıcak bakılmaz. İlkbahar aylarından itibaren faaliyet göstermeye başlayan haşereler için böcek ilaçlama operasyonunu yapmak şarttır. Bu uygulamalar ile yaşam alanlarınız haşerelerden arınacak ve daha hijyenik bir ortamda yaşama fırsatı yakalayacaksınız. Bu hizmetten faydalanmak için yapacağınız tek şey irtibat numaralarımıza çağrı bırakmak ve müşteri temsilcilerimizden destek almaktadır. Şirketimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.