İstanbul Güve İlaçlama

İstanbul güve ilaçlama faaliyetlerinin en sık yürütüldüğü şehrimizdir. Bu haşerelerden biri de şüphesiz güvelerdir.  Nüfusunu arttıran ve mevsim karmaşası yaşayan bu güzide şehrimizi haşerelerden arındırmak için güve ilaçlama operasyonuna başvurmamız şarttır. Güve ile mücadele aşamasında bizlere yardımcı olacak güve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güve, odun, kumaş ve kürk gibi şeylere musallat olan çeşitli cinsten böcek ve kurtçuklara verilen ortak addır.
  • Güve denince sadece asıl güveler (Tinea) değil, güvegillerden olan ve tırtılları mağaza ve ambarlarda büyük zararlara yol açan küçük kelebeklerin hemen hepsi anlaşılır.
  • Gerçek güveler, evlerde yaşayan küçük parlak böceklerdir.

İnsanların özel yaşam alanlarında yeri olmayan güvelerden kurtulmak için bugün yüzlerce başarılı böcek ilaçlama operasyonuna imza atan firmamız ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Güve İle Mücadele

Güve ile mücadelede etkili güve ilacı ve böcek ilaçlama yöntemi kullanılır. Her Güve çeşidi için kullanılan ilaçlar farklıdır. Bu bakımdan güve ilaçlaması yaptırdığınız zaman mutlaka ilaçlama şirketinden yardım ve bilgi alınız. Güve ile bireysel mücadelede kokusu kötü olan güve kovucu ilaçlar kullanılmakta yalnız bu giyim mağazalarının satışını düşürmekte ve tahıl ambarlarında bu sağlık açısından kullanılmaz. Güve ile mücadele mutlaka profesyonel ilaçlama firmasından yardım alınmalı. Güve yumurtlama yöntemi ile çoğaldığı için periyodik ilaçlama yapılmalıdır.

Ekibimiz 7/24 Hizmetinizdedir

Bakırköy Böcek İlaçlama firması olarak bundan 20 yıl önce çıktığımız yolda “Önce İnsan Sağlığı” dedik. Kullandığımız güve ilacı ve diğer böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı oldu ve insan sağlığını tehdit edecek bütün unsurlara yönelik tedbir alındı. Profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimizde böcek ilaçlama konusunda eğitimsiz hiçbir personel bulunmamaktadır. Kalite ve uzmanlığın tek adresi olarak gösterilen firmamıza ulaşmak için yapacağınız tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeşilyurt Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir