apartman-ilaclama

Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama hayatımızın gerçeği olan ve İstanbul’da kafamızı çevirdiğimiz hemen her yerde bulunan apartmanların böceklere karşı ıslah edilmesi için yapılan bir tür uygulamadır. Yaşam alanlarımızın bulunduğu apartmanlar bizler dışında birçok canlıya ev sahipliği yapmaktadır. Apartmanlarda sık görülen hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, pire, tahtakurusu ve fare gibi böcek ve kemirgenler hızla üreyerek evlerimizin içerisine girerek bulaştırdıkları mikroplar ile sağlığımızı tehlikeye atarlar. Eğer apartmanda yaşıyorsanız sadece evinizde ilaçlama yapılması sizi kesin çözüme ulaştırmaz mutlaka apartman da bulunan ortak kullanılan bölgelerinde ilaçlanması gerekmektedir. Çünkü apartmanın çeşitli bölgelerinde yaşayan haşereler fırsatını ve en ufak açık yer bulduklarında içeriye hücum edeceklerdir. Garanti olarak sonuca ulaşmak adına ilaçlama yaptırmalısınız.

Apartman İlaçlama Nasıl Yapılır?

Apartman ilaçlama işlemlerinde çatı, bodrum, kömürlük, merdiven boşluğu ve bahçe gibi tüm ortak alanların ilaçlanması gerekmektedir. Apartman ilaçlama yapılacağı zaman evlerde aynı anda ilaçlanabilir. Bu durumda alanların iki saat kapalı kalması yarım saat havalandırılıp kullanılması ve bir hafta boyunca apartman ve evlerde dip köşe ıslak temizlik yapılmaması gerekir.

Apartman İlaçlama Fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları sizin gözünüzü korkutmasın. Çünkü apartman ilaçlama fiyatları oluşturulduğunda öncelikle:

  • Apartmanda ilaçlama yapılacak yerin büyüklüğü,
  • Apartmanda bulunan böcek türleri ve yoğunlukları,
  • Apartmanda ilaçlama esnasında kullanılacak olan cihazın cinsi,
  • Apartmanda ilaç olarak kullanılacak olan kimyasal maddenin miktarı fiyatları belirleyen unsur olacaktır.

Ancak genelde apartman sakinleri ödemeyi bölüşerek yaptığı için fiyatlar daire başı çok uygun rakamlara gelmektedir.

Apartman ilaçlama yapılacağı zaman ücretin çok olacağını düşünenlerin sayısı çok fazladır ama apartman ile birlikte tüm evlerde ilaçlama yapıldığında daha uygun fiyatlara kesin çözüm sağlanır. Böcek ilaçlama şirketimiz siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak için ve sağlıklarını korumak için özel fiyatlarla hizmet vermektedir.  Ve her keseye uygun ilaçlama hizmeti sunabilmektedir. Firmamızın uyguladığı bir çeşit hizmet olarak: evinizde ya da apartmanda karşılaştığınız fakat ne olduğunu bilmediğiniz herhangi bir böceğin fotoğrafını çekerek mail yoluyla bize yollayabilir ve uzmanlarımızın incelemesi sonunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Konut İlaçlama Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir