bakirkoy-atakoy-akrep-ilaclama

Bakırköy Ataköy Akrep İlaçlama

Örümceğimsiler sınıfına mensup olan akrep zararlısı, haşere türleri arasında en zararlı ve en tehlikeli canlı türlerinden biridir. Yeryüzünde 1753 türü bulunan akreplerin 23 türü Türkiye’de yaşamaktadır. Ülkemizde yaşayan akrep türleri az zehirli, zehirli ve çok zehirli olmak üzere üç grupta incelenir. Az zehirli akrep türleri sağlıklı bireylerde lokal etkilere sebep olurken alerjik bünyelerde tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Diğer türler ise ölüme yol açan vakalara sebep olur. Üstelik akrebin zehir oranını uzman olmayanların tespit etmesi mümkün değildir. Bu nedenle akrep haşeresiyle karşılaşıldığı zaman anında yok edilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte, yeni akreplerin gelme riskine karşı evde önlem amaçlı bir ilaçlama çalışması gerçekleştirmek gerekmektedir. Ataköy Bakırköy Akrep İlaçlama firması bu doğrultuda hizmet vermekte olup, insan sağlığını tehdit eden haşereleri ortadan kaldırmaktadır.

Ataköy Akrep İlaçlama Firması

20 yıldır sektörde hizmet veren servisimiz; akrep ilaçlama üzerine geliştirdiği uygulamalarla İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı içerikteki akrep ilaçlarıyla ve insan sağlığına zararsız ilaçlama teknikleriyle çalışan Ataköy akrep ilaçlama ekipleri; alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşturulmuştur. 7/24 ilaçlama hizmeti sağlayan servisimiz; akrep ilaçlama İstanbul kuruluşlu bir oluşum olup; tüm akrep türlerine anında müdahale ederek haşerenin kesin olarak yok olmasını sağlamaktadır. Zehirli bir akrep, tek dozla bir su aygırını öldürecek zehir oranına sahiptir. Bu nedenle akrep sokması sonucu ölüm vakalarına sıkça rastlanmaktadır. Haşerenin insan yaşam alanlarına müdahil olması halinde, bütün akreplerin zehirli olduğu varsayılmalı ve bu doğrultuda hareket edilmelidir.

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama servisimiz; ilaçlama uygulamasından önce alanda bir inceleme yapmaktadır. Alanın nitelikleri, görülen akrep sayısı, en çok görüldüğü alanlar ve eve giriş yollarını tespit ettikten sonra doğru ilaçlama yöntemini belirleyen ilaçlama ekiplerimiz; ev sahiplerini bilgilendirdikten ve uyulması gereken talimatları verdikten sonra işleme başlamaktadır. Akrep haşeresi, ancak yaşamasına elverişli ortamı bulduğu evlere girmektedir. Bu gibi evlerde genelde başka bir haşere istilası ya da hijyen eksikliği söz konusu olmaktadır. İlaçlama işleminden sonra bu konularda iyileştirme yapılması da son derece önemlidir. Ataköy Mahallesi Bakırköy akrep ilaçlama firmasının işlemleri ve akrep ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir