bakirkoy-atakoy-bocek-ilaclama

Bakırköy Ataköy Böcek İlaçlama

Bakırköy Ataköy Böcek İlaçlama, İstanbul Bakırköy’ün her semtinde ve Ataköy’ün her bölgesinde hizmet vermektedir. Ataköy böcek ilaçlama, fare, pire ve böcek problemlerinde profesyonel hizmetlerini en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile sunmaktadır.

Böcek İlaçlama, Bakırköy Ataköy’de Neden Önemlidir?

Ataköy, Bakırköy’ün en önemli semtlerinden biridir. Ataköy bölgesinde çok sayıda yapı bulunmaktadır. Böcek ilaçlama Ataköy, ev, işyeri, depo, havalandırma, hastane, pastane, yemekhane, şirket, ofis, bahçe, yuva, anaokulu gibi açık kapalı tüm alanlarda garanti ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Nüfusu yoğun olan semtte, nüfusla doğru orantılı olarak, haşere ve fare türlerinin yoğunluğu çoktur. Servisimiz, bu alanlarda bulunan tüm haşerelerden sizi tamamen kurtarır. Tek telefonunuzla anında müdahale sağlayan Bakırköy Ataköy Böcek İlaçlama, 7/24 kesintisiz olarak siz değerli Ataköy semti sakinlerine hizmet vermektedir.

Servisimizin ilaçlama yaptığı haşere ve fare türleri; kene, akrep, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği, pire, mobilya kurdu, kırkayak, bit, lağım faresi, çekirge, kalorifer böceği, yılan, çatı faresi, yılan, fındık faresi, örümcek, teşbih böceği, güve, ev faresi, fare, tahtakurusu, hamam böceği, Alman hamam böceği ve daha birçok zararlı canlıdır. Tüm bu haşere ve fare türlerini en ekonomik ilaçlama fiyatları ile ilaçlamaktayız.

Donanımlı ekiplerimiz ile size en uygun böcek ilaçlama yöntemlerini sunmaktayız. Böcek ilaçlama servisi personellerimiz, ilaçlama uygulaması yaptıracağınız alana ve size en uygun ilaçlama yöntemini tahsis eder. İlaçlama uygulaması yaptıracağınız alanın hacmi, alanda bulunan böcek türü ve yoğunluğuna göre ilaçlama fiyatları değişiklik göstermektedir. Her semte ilaçlama fiyatlandırmamız aynıdır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Fare istasyonları
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İlaçlama yöntemlerinden en sık tercih edilen ve en etkili olan yöntem sıvı ilaçlama yöntemidir. Genel olarak her türlü böcek problemini ortadan kaldırmak konusunda etkili olan sıvı ilaçlamalar, fare problemlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Sıvı ilaçlar geniş alanları etkisi altına alarak her türden böceğin ya da farenin imhasını etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Jel ilaçlar ise genellikle hamam böceklerinin imhası için tercih edilmekte olan ilaçlardır. Doğal ve kokusuz olan jel ilaçlar, rahatlıkla uygulanabilmekte ve insan sağlığı açısından herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır.

Fare istasyonları, fare imhalarında sıklıkla tercih edilmekte olan etkili bir ilaçlama yöntemidir. Genellikle diğer canlı türlerinin fare ilaçlarından korunması için geliştirilmiş olan fare istasyonları, sadece farelerin ilaca ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İstasyonlardaki ilaçları yemekte olan fareler dört saat içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Böcek ve haşere ilaçlamada geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleriyle her türlü problemin üstesinden gelmeyi başaran  Bakırköy Ataköy Böcek İlaçlama servisimizin, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirdiği profesyonel ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir