Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlama en az ev ilaçlama kadar önemli bir uygulamadır. Çünkü bahçede ve dışarıda yok edilmeyen haşereler evlerimize doğru ilerlemiş olur ve yaşadığımız yeri istila eder. Yaşam alanlarımızdan çıktığımızda; nefes aldığımız, zevklerimize göre düzenlemelerini yaptığımız, gerektiğinde meyve ve sebze yetiştirdiğimiz bahçelerimiz çok çeşitli haşerelerin barındığı ortamlardır. Bahçe ilaçlama ürünlerinize zarar verme kapasitesine sahip haşerelerin temizlenmesi açısından önemlidir. Bakırköy Böcek İlaçlama timleri bahçenizi her türlü haşereden arındırmak için 24 saat hizmetinizde.

Bahçe İlaçlama Nasıl Yapılır?

bahce-ilaclama
bahce-ilaclama

Ne tür mekanlarda ilaçlama yapılabilir? Haşere ilaçlama sadece kapalı alanda yapılmaz; dışarıdan mekan içerisine giriş sağlayabileceği durumlarda ortaya çıkabileceği için hem ev içerisinin hem de bahçede genel olarak uygulama yapılması gerekmektedir.

Bahçe ilaçlama yapılırken herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Sadece bahçenin genelinde elektrikli aletle ilaçlama yapılacağı için elektrik çekilecek bir yerin olması gerekmektedir. Her türlü haşereye göre yapılan özel böcek ilaçları ile sıvı ilaçlama uygulaması yapılacaktır. Buharlama yöntemi ile uygulanabilen bahçe ilaçlama ile tüm zararlı haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Bahçe ilaçlamanın yanı sıra mekan farkı gözetmeyen firmamızda;

  • Ev İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Park İlaçlama
  • Restoran İlaçlama
  • Eczane İlaçlama

Uygulamaları da yapılmaktadır. Böcek ilaçlama servislerimiz sizlere ev ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, arsa ilaçlama ve araç ilaçlama gibi tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bahçe İlaçlamanın Mevsimi Var Mıdır?

Bahçe ilaçlamanın mevsimi var mıdır? Bahçe ilaçlama yağmurlu ve çok rüzgar aldığı günlerde yapılamaz. İlacın etki gücü azaltacak kötü hava koşullarında bahçe ilaçlama uygulamasının yapılmasına sıcak bakılmaz. İlkbahar aylarından itibaren faaliyet göstermeye başlayan haşereler için böcek ilaçlama operasyonunu yapmak şarttır. Bu uygulamalar ile yaşam alanlarınız haşerelerden arınacak ve daha hijyenik bir ortamda yaşama fırsatı yakalayacaksınız. Bu hizmetten faydalanmak için yapacağınız tek şey irtibat numaralarımıza çağrı bırakmak ve müşteri temsilcilerimizden destek almaktadır. Bakırköy Böcek İlaçlama servisi 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Hemen arayın canınızı sıkan haşerelerden en etkili ve garantili şekilde hemen kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir