bahcelievler-bocek-ilaclama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası’nın parlayan yıldızı Bahçelievler bölgesi günden güne gelişmekte ve kalabalık bir nüfusa sahiptir. Kalabalık nüfus ve kalabalık yerleşim bölgesi olması nedeniyle haşere ve kemirgenlerin uğrak yeri haline gelen ilçede yapılan çalışmalar ve alınan önlemler neticesinde yine de haşere ve kemirgenlerin önüne geçilmemektedir. Haşerelerin sadece hijyenik ortamlarda olmadıkları ile ilgili bir yanlığı vardır. Çünkü haşerelerin insanların yaşam alanların dahil olma nedenleri çok farklıdır.

Haşereler Yaşam Alanlarımızı Neden Tercih Ederler?

Haşere ve kemirgenler, besin ihtiyacı ve besin kırıntılarının kaynağı olarak insanların yaşama alanlarını tercih ederler. Haşereler aynı zamanda insanların yaşam alanlarına barınma ihtiyaçlarını karşılamak için de girerler. Haşere ve kemirgenlerin insan sahasını tercih etmelerindeki bir diğer etken ise üreme ve çoğalma işlevlerini gerçekleştirmektir.

Haşereler Yaşam Alanlarımıza kadar Nasıl Girerler?

Haşerelerin yaşam alanlarımıza dahil olmalarının temel nedenleri olarak, barınma, besin kaynağı arayışları ve üremeleri olduklarını belirtmiştik. İşte bu noktada haşerelerin yaşam alanlarımıza nasıl dahil olduklarına bakacak olursak;

 • Duvar çatlaklarından çeşitli ahşap yapılardaki yarıklardan içeri girmektedirler.
 • Lavabo, banyo, mutfak ve WC gibi alanlardan, boruların içinden içeri girebilmektedirler.
 • Dışarıdan satın almış olduğumuz bir ürünün içinden eve girebilirler.
 • Evcil hayvanlar sokak ve parkta dolaşmaktadırlar. Evcil hayvanlarımıza tutunarak eve girebilmektedirler.
 • Haşereler ve kemirgenler açık unutulan kapılardan içeri girerler.
 • Pencerelerden ve kırık camlardan içeri girebilirler.
 • Aynı zamanda kapı altlarındaki boşluklardan da kolayca içeri girebilirler.

Bu gibi olayların gerçekleşmemesi için alınabilece en etkili yöntemlerden ilki, bu istilalara sebep olan unsurları en aza indirmek olacaktır.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşere ve kemirgenlerle mücadele yöntemlerine baktığımızda servisimiz, en son teknoloji ve en modern yöntemleri kullanarak kolayca haşereleri kontrol altına alabilmektedir.

 • Sıvı ilaçlama,
 • Jel ilaçlama,
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • ve Fare istasyonları

7/24 hizmet sunan Bahçelievler Böcek  İlaçlama şirketimizi arayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar; Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna semtlerinde ve tüm mahallelerinde hizmetinizdeyiz.  Bahçelievler v semtleri ile birlikte İstanbul’un tüm ilçe ve semtelerine de ilçalama hizmeti vermekte olan servisimiz, hamam böceği, pire ve fare ilaçlama alanlarında da oldukça profesyonel hizmetler vermektedir.

Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları

Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine göre ve bazı böcek türleri için gerçekleştirilen ilaçlama tekrarlarına göre belirlenmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Böcek İlaçlama Bahçelievler servisimiz, hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alarak, sizlere böcek ve haşerelerden arınmış steril mekanlar sunma garantisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir