bakirkoy-akrep-ilaclama

Bakırköy Akrep İlaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasında ve batı yarısında, Çatalca Yarımadası üzerinde yer alan Bakırköy; bir sahil ilçesi olmakla birlikte şehir kalabalığının büyük bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır. Bölge; hem beşeri yapılanma sonucu ormanlık arazilerin tahrip edilmesi nedeniyle hem de doğal yapısı nedeniyle insanlar kadar haşerelere de yaşam alanı sunmaktadır. Bu nedenle, Bakırköy akrep ilaçlama firmalarının bu bölgedeki çalışmaları son hızda sürmektedir.

Bakırköy Akrep İlaçlama

bakirkoy-akrep-ilaclama
bakirkoy-akrep-ilaclama

Evde akrep istilasıyla karşılaşan hemen herkesin, ilaçlama firmasıyla ilk temasta aklına “akrep ilaçlama nasıl yapılır?” sorusu gelmektedir. Ancak bundan önce akrep ilaçlama firmaları üzerine konuşmakta yarar var. Çünkü, piyasada akrep ilaçlama işlemini yapan çok sayıda firma bulunsa da, merdiven altı ürünlerle insan sağlığını tehdit eden, size kesin sonuç garantisi vermeyen ve çok ciddi bir maliyet raporu çıkaran firmalarla çalışmak istemezsiniz. Bakırköy akrep ilaçlama servisi olarak; sizlere en uygun fiyat, en kesin sonuç imkanı sunuyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla insan sağlığını birinci planda tutuyor, %100 sonuç garantisi sunuyoruz. Bakırköy çevresinde en ekonomik akrep ilaçlama fiyatlarını sunarak sizleri memnun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Eve Akrep Gelmemesi İçin Ne Yapılır?

Bahçe içinde bulunan evler, giriş kat daireler, ormanlık alanlara yakın bulunan yerleşim yerleri birincil risk altında olsa da; akrepler çok hızlı tırmanma özelliği taşıyan haşereler olduğu için yüksek apartman dairelerinde dahi görülebilmektedir. Hal böyle olunca; herkesin evini koruma altına alması ve gereken önlemleri uygulaması gerekmektedir. Eve akrep girmemesi için alınacak önlemlerden önce, evde neden akrep olur? sorusunu sormalı ve önlemleri buna göre almalıyız.

  • Öncelikle; duvar, kapı ve pencerelerin kenarlarında bulunan açıklıkları onarmazsanız, akrep ve diğer haşerelere reddedemeyecekleri bir teklif sunmuş olursunuz. Bir de evinizde yuva yapabilecekleri alanlar ve karınlarını doyurabilecekleri maddeler varsa; bu daveti asla geri çevirmeyeceklerdir. İşe evinizi onarmakla başlayın!
  • İkinci aşamada, evinizdeki nemli alanlara müdahale etmeyi düşünebilirsiniz, çünkü akrepler neme bayılır.
  • Mutfağınızı temiz ve düzenli bırakın.
  • Çöpleri akşamdan çıkarın ve mutfakta çöp, kırıntı, açık gıda bırakmayın.
  • Evi kirlenme hızına göre düzenli olarak süpürün. Unutmayın; misafir geldiğinde nasıl bir temizlik yapıyorsanız eviniz her an öyle olmalı. Yoksa geceleri harekete geçen istemediğiniz misafirler evinizin müdavimi olabilir.
  • Akrepler kendilerinden küçük haşerelerle beslenir. Bu nedenle evinizde başka bir haşere türü olmadığından emin olun.

NOT: Evinizde akrep gibi zararlı bir haşere varlığı söz konusuysa, yakınınızdaki en iyi ilaçlama firmasıyla irtibata geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir