bakirkoy-belediyesi-bocek-ilaclama

Bakırköy Belediyesi Böcek İlaçlama

Bakırköy bölgesinde oluşan haşere sorunlarıyla daima ilgilenen Bakırköy Belediyesi böcek ilaçlama uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. İlaçlama hizmetimiz kapalı ve açık alanlarda oluşan tüm haşere türlerini kapsamaktadır.

Haftanın her günün ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştiren servislerimiz, en kısa zamanda sonuca ulaşmaktadır. İlaçlama şikayetini alınan alana ilaçlama ekiplerimiz kısa zamanda ulaşarak çalışmalarına başlamaktadır. Çünkü haşere türleri için kaybedilen vakit bu zararlıların üremesi için zaman kazanmalarına neden olacaktır.

Haşere İlaçlama Yöntemlerini Belirleyen Hususlar;

  • İlaçlama öncesinde ilaçlama ekiplerimiz haşere sorunu yaşanan alanda haşere kontrol uygulamalarını gerçekleştirerek ortamda var olan haşere türü ve yoğunluğunu belirlerler.
  • İlaçlama yapılacak haşerelerin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak en uygun ilaç ve ilaçlama yöntemleri seçilir.
  • Seçilen ilaçlama yöntemleri doğrultusunda kullanılacak ilaç miktarı ilaçlama yapılacak alanın durumuna göre belirlenir.

Sağlık Bakanlığınca gerçekleşen uygulamalarımızı uzman ilaçlama personellerimiz uygulamaktadır. Bakırköy Belediyesi Böcek İlaçlama, kaliteden ödün vermemeyi kendine ilke edinmiştir. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız en yüksek kaliteyi sunarak müşterilerimizin sorunlarına çözüm olmaktadır.

%100 Kontrol Sağladığımız Haşere ve Fare grupları;

  • Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

Bakırköy Belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerinden dilediğiniz zaman destek almanız için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Tüm haşere türleri ve ilaçlama konusunda gerekli bilgi donanımına sahip Müşteri Temsilcilerimi sorunlarınızı cevaplandırmak için gün boyu görev başındadır.

Böcek ilaçlama Belediyesi Bakırköy, oluşabilecek tüm haşere ve fare yuvalarına ulaşmaktadır. İlaçlama tekniklerimiz ilacın tüm alanlara nüfus etmesini sağlamaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Fare istasyonu

İlaçlama yöntemlerimiz yaşam alanlarınızı günlerce hatta saatlerce terk etmenize gerek kalmadan gerçekleşmektedir. Böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı korumak profesyonel ilaçlama yöntemleri ile daima mümkündür. İaçlama uygulamaları için günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir