Bakırköy Böcek İlaçlama Firmaları Fiyatları

Bakırköy İstanbul Avrupa yakasında yer alan bir sahil ilçesidir.
Bakırköy semtleri: Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik, Zuhuratbaba’dır.

Bakırköy Böcek İlaçlama servisi Bakırköy’ün tüm mahallelerinde 20 yılı aşkın bir süredir garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Verdiğimiz ilaçlama hizmeti yeni gelişmelerle birlikte sürekli güncellenerek yapılmaktadır. Örneğin, daha önce fareler için tek çözüm fare zehirleri ve fare kapanları iken şimdi fare istasyonları ve fare tozları gibi daha güvenli yöntemlerle ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.
Havaların ısınmasıyla daha çok etrafımızda belirmeye başlayan haşere, böcek ve kemirgenler kendi doğalarında elbetteki yararlı canlılar olabilirler ancak insanların yaşadıkları ortamda olmaları insan sağlığı açısından son derece zararlı ve hatta bazen ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Fare ısırıkları; kenelerin, tahta kuruların ve pirelerin kan emerek beslenmeleri; kalorifer böceklerinin, hamam böceklerinin mutfak dolaplarında, banyolarda dolaşmaları onların bünyelerindeki her türlü parazit, virüs ve zararlı bakterilerin de bize kadar taşınması demektir. Yani bu saydığımız canlılara kısacası insan zararlısı diyebiliriz. Bu saydığımız canlılar o kadar çabuk ve çok sayıda çoğalırlar ki bireysel olarak başedebilmek mümkün değildir. Bakırköy böcek ilaçlama servisi ev, okul, iş yeri, fabrika, apartman, site, yurt, camii, park gibi birçok farklı mekanda başarılı (kalıcı ve de garantili olarak) ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.
Bakırköy böcek ilaçlama firmaları fiyatları ilaçlama yapılacak alana bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca mevcut haşere, böcek veya kemirgenin ne çeşit olduğu, ne kadar olduğu yani yoğun olarak mı yoksa seyrek olarak mı görüldüğü gibi etkenler de Bakırköy haşere ilaçlama fiyatlarını belirlemektedir. Ancak yine de bir fiyat aralığı belirlememizi istiyorsanız firma telefonlarından bize ulaşarak müşteri temsilcilerimize ilaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğunu, mekanınızda ne tür bir zararlının mevcut olduğunu belirtmeniz durumunda size bir fiyat verilecektir.
Böcek, haşere ve kemirgen uygulama yöntemlerimiz için farklı uygulamalar yapmaktayız. Bunlara kısaca değinmek isteriz. Tahta kurusu, pire, kene, bit gibi hem küçük hem de her yerde olabilen bu organizmalar için sıvı ilaçlama adı altında sisleme yöntemi uygulanır. Sisleme sıvının zerrecikler haline getirilmesiyle kimyasalın her yere rahatça nüfus etmesi için yapılır. Sıvı ilaçlama püskürtme yöntemi ile de uygulanır. Bu yöntem de daha büyük ve yine daha yoğun olan canlılar için açık alan uygulamalarında daha çok yapılır.
Kapalı alanlarda ve böcek yoğunluğunun daha az olduğu yerlerde Jel yöntemi uygulanır. Bu yöntem kokusuzdur ve oldukça etkili bir yöntemdir.
Fare istasyonları ise daha çok açık alanlarda dolaşan fareler için uygulanır. Kapalı bir kutu içerisine konulmuş zehirli yemi yedikten sonra farenin etkisiz hale gelmesidir. Sadece farelerin girebileceği bir düzenek olduğundan çevredeki düğer canlılara zarar vermez.
Bakırköy fare ilaçlamaları hakkında detaylı bilgi almak için Bakırköy haşere ilaçlama servisimizi arayınız.

7/24 İlaçlama servislerimizi arayabilir veya ilaçlama için randevu oluşturabilirsiniz. İlaçlamalarımız TSE onaylı olup, ilaçlama yetkilisi olarak Sağlık Bakanlığı sertifikalarına sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir