Bakırköy Fare İlaçlama

Evlerde istenmeyen haşerelerin başında fareler gelmektedir. Özellikle giriş ve bahçe katlarında bulunan evleri sıkça ziyaret eden fareler, giderlerden ve buldukları boşluklardan içeri girerek yuva yaparlar. Evinizi farelerin saldırısından korumak için fare kapanları ve yem halindeki zehirlerden yardım alabilirsiniz ancak unutmayın, bir fare geldiyse devamının da geleceği bir geçit var demektir. Kendi imkanlarınızla çare bulamıyorsanız Bakırköy Fare İlaçlama firmamızdan destek alarak sorunu kökten bir çözümle ortadan kaldırabilirsiniz.

Bakırköy Fare İlaçlama Firmaları

Bakırköy ilaçlama firmaları arasında ilk sırada yer alan, alanında uzman bir kadroyla çalışan şirketimiz kesin sonuç garantisiyle işini yürütmekte, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla insan sağlığını esas almaktadır. Fare ilaçlama servislerimiz hakkında bilgi edinmek için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fare Türleri

Tarla faresi; kel, kör ve sağır olarak doğan tarla fareleri birkaç hafta içinde büyüyerek çiftleşmeye başlar. Dişiler her

bakirkoy-fare-ilaclama
bakirkoy-fare-ilaclama

ay hamile kalabilir. Dolayısıyla çok hızlı çoğalırlar. Her çeşit gıda ile beslenen genel süpürücülerdir.

Fındık faresi; daha çok fındık ve tohum gibi gıdaları tercih etse de bulduğu her şeyi yemeye uygundur. Sıcak ev ortamlarını arar.

Çatı faresi; çok iyi bir tırmanıcıdır ve yaşadığı yere kolay adaptasyon sağlayan bir türdür. Çeşitli yerlerde yaşayabilirler ancak yüksek yerleri tercih eder. Geceleri avlanmayı sever. Hem etçil hem otçuldur ancak meyve ve fıstık en sevdiği yiyecektir. Dominant erkeklerin daha çok çiftleştiği bir hiyerarşi sistemleri vardır.

Lağım faresi; 500 gramdan büyük olan bu fare türü oyuklarda gizlenerek yaşar ve geceleri avlanır. Yerleşme alanlarını su kaynaklarına yakın kurar. Ölü hayvan dahil her şeyle beslenebilir, küçük balık ve kemirgenleri yakalayabilir.

Fare İlaçlama Yöntemleri

bakirkoy-fare-ilaclama
bakirkoy-fare-ilaclama

Fareler yaz aylarında dışarıda buldukları gıdalarla beslenirken kışın hasatın kalkması ve yağışlar sebebiyle yiyecek bulmakta zorlanır. Bu nedenle evlere akın eder. Fare ıslahında haşerenin türüne ve sayısına göre farklı yöntemler uygulanmaktadır. Yıllardır fare ilaçlama yöntemi olarak fare kapanı ve fare zehri kullanılmaktaysa da son yıllarda fare istasyonları ile de mücadele sürdürülmektedir. Ancak bunlar mevcut fareyi yok etmekte, daha sonra gelecek olanlar için önlem teşkil etmemektedir. Bakırköy fare ilaçlama firmalarından yardım aldığınız takdirde, evdeki diğer canlılara zararı dokunmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla evinizi temizleyebilirsiniz. Fare ilaçlama nasıl yapılır diye soruyorsanız, çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir