beykoz-bocek-ilaclama

Beykoz Böcek İlaçlama

İlaçlama firmamız birçok şubesiyle hizmet sağlamaktadır. Beykoz böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel hizmeti ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Böceklerin yaşam alanlarımızda zarara neden olmasına izin vermeyen ilaçlama servislerimiz, gün boyu hizmet sunmaktadır. Böcek ve farelerin bulunduğu alanların ilaçlaması mutlaka yapılmalıdır. Aksi durumlar insan sağlığı ve yaşam alanlarına ciddi zarar vermektedir. Fare ve böcekler oldukça fazla türe sahiptir. Bu nedenle bulunduğumuz alanlarda farklık renk, şekil ve boyutlarda görülebilirler. Bu canlıların türünün doğru tespit edilerek en etkili ilaçlama yönteminin belirlenmesi için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyaç vardır. Beykoz böcek ilaçlama ekipleri, tüm böcek ve fare türlerini inceleyen uzman bir ekibe sahiptir. Böylece ortamda var olan haşerenin türü tespit edilerek haşereye etki sağlayan ilaç ve ilaçlama yöntemi belirlenir.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • ULV ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

İstanbul Beykoz böcek ilaçlama firmaları arasında ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunan firmamız, haşere ile mücadelede %100 başarı sağlar.

Tüm Haşere Ve Farelerden Kurtulabilirsiniz!

Böcek ilaçlama Beykoz: Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi gibi zararlı fare, kemirgen ve böcek türlerini kontrolü altına almaktadır.

Gece ve gündüz hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir