beylikduzu-bocek-ilaclama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama servisimizin sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde haşereleri kısa sürede çevrenizden uzaklaştırıyoruz. Böcekler, yaşam alanlarımızın tümünde bulunan zararlı canlılardır. Beylikdüzü böcek ilaçlama servislerimiz, açık ve kapalı bütün alanlarda hizmet vermektedir. İnsanların besinlerine ve yaşam alanlarına ortak olan böcekler, insanların daima en büyük sorunlarından biri olmuştur. Zira hem sağlığımıza zarar verirler, hem de huzurumuzu kaçırırlar. İnsan sağlığına zarar veren ve yaşam standardının düşmesine neden olan haşere ile mücadele etmek için yapılacak öncelikli iş böcek ilaçlama operasyonuna başvurmaktır. Bu bağlamda tüm kadromuz ve kaliteli teçhizatlarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Böcekler Nerede Yaşar?

beylikduzu-bocek-ilaclama
beylikduzu-bocek-ilaclama

Böcekler nerede yaşar? Sorusuna yanıt bulmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Böcekler ile nerelerde karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Bu yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Böcekler açık ve kapalı alanların tümünde yuva kurabilmektedir.
  • Beslenme şekillerine göre yaşam alanları da farklılık gösterir. Bitkilerle beslenen böcekler, açık alanlarda yuva yapmaktadır.
  • Ağaçların kenarlarında, yumuşak toprakların altında ve kaya altlarında yuva kurabilirler. Ancak bu böceklerin yuvalarının yağmur suları ile dolması sonucunda, açık alanlardan kapalı mekanlara giriş sağlayabilirler.
  • Parklardaki, bahçelerdeki, tarlalardaki ekinleri yiyen bu böcekler insanlara maddi açıdan büyük zarar vermektedirler.

Beslenmesini gıda ürünleriyle sağlayan haşereler, insanların yaşadığı her alanda yuva yapabilirler. Özellikle insanların besinlerine ortak olan haşereler, gıda ürünlerimiz aracılığı ile bizlere hastalık bulaştırabilirler. Böceklerin bulaştırabileceği hastalıklardan korunmak için Beylikdüzü böcek ilaçlama servislerimizden, kapsamlı hizmet almanız gerekmektedir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Girer?

Haşereler evlerimize nasıl girer? Böceklerin evlerimizin içine kadar girme yolculuğu aslında dışarıda başlar. Bahçeler, apartman içlerinde doluşan haşerelerin evlerimize girmesi çok kısa bir zamana tekabül etmektedir. Böcek ilaçlama operasyonu ile son verdiğimiz haşerelerin evlerimize nerelerden girdiğine bakacak olursak;

  • Açık buldukları cam ve kapı aralıklarından
  • Dışarıdan satın aldığımız eşyalar üzerinden
  • Dış alanlarda vakit geçiren, evcil hayvanlarımız üzerinden
  • Su ve kalorifer borularından çıkan sızıntılardan
  • Tuvalet kanallarından
  • Çatlamış duvar aralıklarından

Fareler de yaşam alanlarımıza çeşitli yollarla giriş yapabilmektedir. Sert tırnakları ile tırmanabilmekte, elastik vücutları ile her yerden geçebilmektedir. Fare ilaçlama hizmetlerimizle, yaşam alanlarınızda tam kontrol sağlamaktayız.

Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı bütün alanlarda, birçok böcek türü üzerinde geçekleştirilmektedir.  Fiyatlarımızla, sektörün en çok tercihe dilen firmasıyız. Gürpınar, Kavaklı ve Yakuplu semtlerinde, en uygun fiyatlarla hizmeti biz vermekteyiz.

Fare ve böcek ilaçlama Beylikdüzü ilçesinde ve İstanbul’un bütün ilçelerinde şirketimiz tarafından günün her saati gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir