bocek-ilaclama-firmaları

Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama firmaları böcek ilaçlama konusunda hizmet veren kurumlardır. Böceklerden kurtulmak için en güvenilir hizmeti sunan firmamız, böcek ilaçlama firmaları arasında var olan yerini korumaktadır. İlaçlama tekniklerimiz tüm böcek türlerini etkisiz kılacak şekilde seçilmektedir. Dünya üzerinde yaşam süren milyonlarca böcek türü vardır. Kendi aralarında da türlere ayrılan böcekler, bulunduğumuz alanlarda çeşit çeşit görülebilirler. Bu canlılardan kurtulmak için ilaçlanacak böceğin doğru tespit edilmesi oldukça önemlidir. Bu süreç sadece profesyonel yöntemlerle sonuca ulaşmaktadır.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Sektörde yer alan firmaların hepsi yasal olarak hizmet sağlamaz. Bu gibi kuruluşlar kalitesiz ilaç ve yöntem kullanırlar. İnsan sağlığını tehdit eden uygulamaları, haşerelerin etkisiz hale dönüşmesini sağlamaz. Hizmet alacağınız firmanın sahip olduğu özelliklere dikkat etmelisiniz. Yasal olarak hizmet sağlayan böcek ilaçlama firmaları, en kısa zamanda haşere sorununu çözüme kavuşturur.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları için hemen şirketimizi arayarak bilgi, yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatları hesaplanmasında belirli koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar genellikle 3 aşamadan oluşmaktadır. İlaçlama fiyatlarının belirlenmesinde öncelikle ilaçlama yapılacak alanların metrekaresi hesaplanır. Bu aşamadan sonra bu alanlarda bulunan haşere yoğunluğu hesaplanır. Son aşama ise ilaçlama yapılacak alanlarda toplam kullanılan ilaç miktarıdır. İlaçlama şubelerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktadır. Gün boyu görev başında olan ekiplerimiz, ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet sağlamaktadır.

Profesyonel İlaçlama Yöntemlerimiz

Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde tüm haşere ve kemirgen türlerinden kurtulabilirsiniz. Başlıca kullandığımız yöntemler;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Fare istasyonları

Hamam böceği, kakalak, pire, bit, kene, tahtakurusu, sinek, kalorifer böceği, karınca, yaban arısı, fare, güve gibi haşereler bulunduğumuz alanlarda sıkça görülürler. İlaçlama ekiplerimiz tüm böcek ve fare türleri üzerinde etkili ilaçlama sağlamaktadır. İlaçlama servislerimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir