bocek-ilaclama-sirketleri

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri haşere kontrolünde profesyonel teknikler kullanarak modern bir hizmet sunmalıdır. Haşere kontrol, halk sağlığını tehdit eden haşereleri kontrol altına almak için uygulanan işlemlerdir. Ancak bu hizmeti almak kadar, profesyonel böcek ilaçlama şirketleri tarafından almak da bir o kadar önemlidir. Zira haşereler üzerinde gerçekleştirilecek yanlış bir uygulama, sağlığınızı daha da tehlikeye sokabilmektedir.

Şirketimiz, haşereleri profesyonel bir şekilde kontrol altına almakta, verebilecekleri zararı minimalize etmektedir. Firmamız İstanbul genelinde hizmet veren böcek ilaçlama firmaları arasında, birçok alanda daima en iyisidir.

Profesyonel ve Garantili Hizmetlerimiz

Firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz, alanında uzmandır. Uzmanlarımız, en kaliteli ekipmanlarla böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Kaliteli böcek ilaçları, profesyonelce uygulamaktadır.

  • Uzmanlarımız öncelikle, haşerelerin alana giriş sağladığı noktaları tespit etmektedir. Kalıcı sonuçlar sağlamak için alana giriş sağladıkları yerler, kontrol altına alınmalıdır.
  • Haşerelerin türüne göre ilaçlar ayarlanmalı, alanın fiziki şartlarına göre yöntemler belirlenmelidir.
  • Yöntemler bu şekilde ayarlanmazsa, kalıcı sonuçlar sağlanamaz. Ancak amatör firmalar, haşerelerin bütün türlerine aynı uygulamaları yapmaktadır.
  • Oysa fiziksel yapıları ve anatomik yapıları farklı olan haşerelerin, sinirsel yapıları da farklılık göstermektedir. Aynı ilaçla ve yöntemle kontrol altına alınmaları mümkün olmayabilir.
bocek-ilaclama-sirketleri
bocek-ilaclama-sirketleri

Profesyonel olarak haşere ile mücadele eden ilaçlama servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Halk sağlığını tehdit eden zararlı canlıların tümü şirketimiz tarafından, ekonomik olarak kontrol altına alınmaktadır. Sektördeki böcek ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli hizmet, şirketimiz tarafından düşük bütçelerle gerçekleştirilmektedir.

Garantili İlaçlama Teknikleri

Garantili ilaçlama teknikleri haşere ve kemirgenleri yok ederken kansız ve kısa süreli sonuç üretmemizde en büyük yardımcımızdır. Böcek ilaçlama operasyonlarında kullandığımız teknikleri başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama diyebiliriz.

İlaçlama servislerimiz, ev, depo, havalandırma, işyeri, park, bahçe, tarla, villa, sinema salonu, fuar alanı, okul, konser alanı, tiyatro salonu, fabrika, anaokulu, kreş, sağlık ocağı, dispanser, hastane cafe, restoran gibi alanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

En Çok İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kulağakaçan böceği, çekirge, kakalak, uyuz böceği, fındık faresi, çıyan, Amerikan hamam böceği, karafatma, yılan, güve, sivrisinek, mayt, kertenkele, Alman hamam böceği, sıçan, kene, karınca, eşek arısı, kalorifer böceği, tahtakurusu, pire, tahtakurdu, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, çatı faresi, salyangoz, sinek, pamuk faresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir