bocek-ilaclamada-modern-yontemler

Böcek İlaçlamada Modern Yöntemler

Böcek ilaçlamada modern yöntemler kullanmak yerine aktarlarda satılan bitsel ilaçlara koşuyorsanız haşereleri hayatınızdan çıkaramayacağınızı belirtmek isteriz. İnternete yazdığınızda aslı astarı olmayan karışımlar ile böceklerden kurtulacağınızı vaat eden siteler haşere ile mücadele ederken tehlikeli yollara başvurmanıza neden olur. Zira böceklerin içinde zehirsiz türleri var olduğu gibi zehirli türler de bulunmaktadır. Haberlerde izlediğinizde hayretlere düşüren sinek ısırması sonucu hayatını yitiren insanların acı sonu ile sizler de karşılaşmak istemiyorsanız bu işi uzmanlarına bırakmanızda fayda var. Aksi takdirde haşerelere yeni bir türün eklenmesine vesile olabilirsiniz. Yıllardır alanında lider konumda olan Bakırköy Böcek İlaçlama sizlere haşere ilaçlamada en etkin yöntemleri sunuyor.

Hangi Haşereye Ne Tür Metotlar Kullanılır?

Hangi haşereye ne tür metotlar kullanılır? Haşereler için başvurduğumuz metotlar değişkenlik gösterir. Bunun nedeni haşerenin özelliklerinden kaynaklanır. Bir fareyi jel ilaçlama yöntemi ile yok edemezsiniz. Haşerenin özelliklerine ve çıktığı yere göre farklı böcek ilaçlama yöntemleri kullanılır. Yine bahçenizde haşereler yoğunlaşmış ve artık evlerinize doğru ilerliyorsa onlar için sıvı ilaçlama yöntemine başvurulur. Görüldüğü üzere bazı kriterlere göre belirlenen ilaçlama yöntemlerimiz %100 sonuç vermektedir. Haşereye göre karar verdiğimiz ilaçlama yöntemlerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

bocek-ilaclamada-modern-yontemler-1Sıvı İlaçlama; Genellikle açık alanlarda kullanılan bu yöntem uçan haşerelerde oldukça etkilidir. Sabit bir şekilde durmayan haşerelerin havada etkisiz hale gelmesi için başvurulan bu yöntem sürüngenler için de geçerlidir. İnsanları soktuğunda öldüren akrep ve kene haşeresinde de kullanılmaktadır.

Kokulu İlaçlama; Sayısı fazla ve alanı büyük olan böcek ilaçlama sırasında başvurulan kokulu ilaçlar kısa süreli sonuçlarda oldukça etkilidir. Haşereler üzerinde kısa sürede etki gösteren kokulu ilaçlama personellerimiz tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Jel İlaçlama; Özel olarak üretilmiş tabancası ile alana sıkılan jel ilaçlar sürüngen haşerelerde etki gösterir. Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatmaların yayıldığı alanlarda kullanılan jel ilaçların insanlara hiçbir yan etkisi yoktur. jel-ilaclama

Kokusuz İlaçlama; Çoğalma fırsatı bulmamış ve yok edilmesi kolay haşerelerde kullanılan bu ilaçlar özellikle işyerlerinde sıkça talep edilir. İlaçlama sırasında koku oluşmadığından günlük rutinde bir aksamanın yaşanmaması kokusuz ilaçlamanın tercih edilme sebebidir.

Fare İstasyonları; Adından da anlaşıldığı üzere sadece farelerde kullanılan bir yöntemdir. Zehirli yem, sahici yem ve suyun bir düzenek içinde yerleştirilmesi ile kurulan bu tuzağa fareler düştüğünde çok kısa bir sürede etkisiz hale gelirler. fare-istasyonu

Profesyonel Desteğin Tek Adresi!

Böcek ilaçlama fiyatları ve kaliteli ekipmanları ile vatandaşları haşerelerden kurtaran Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızda sağlığınızı etkileyecek bütün unsurlara yönelik tedbir alınır. İstanbul böcek ilaçlama sektöründe 20 yıldır lider koltuğunu kimseye bırakmayan firmamız profesyonel desteğin tek adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir