bocek-ilaclamasi-yaparken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Böcek ilaçlaması yaparken dikkat edilmesi gerekenler sağlığınızın korunmak bağlamında büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü böcekler küçük ve çok zararlı canlılar. Şekil olarak birbirine çok benzeyen haşereler tür olarak yüzlercesini içinde barındırır. Böcek ile mücadele etmek için ekonomik olacağı düşünülerek başvurulan bireysel mücadele ise sorunun içinden çıkılmaz bir hal almasından başka bir işe yaramayacaktır. Böcekleri gördüğünüz ilk an vakit kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve böcek ilaçlama uygulaması yapmalısınız. Bakırköy Böcek İlaçlama yılların tecrübesi ile İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlama hizmetini kaliteli ve garantili bir şekilde sürdürmektedir.

Böcek İlaçlaması

bocek-ilaclamasi-yaparken-dikkat-edilmesi-gerekenler
bocek-ilaclamasi-yaparken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Şirketimiz Bakırköy Böcek İlaçlama uzun yıllar üzerinde çalışmış olduğu böcek ilaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Böcek ilaçlaması yapacağınız alanın iyi bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir.
 • İlaçlama yapacağınız alan eğer kapalı ise; pencere ve kapılar iyi bir şekilde kapatılır, ilacın etki gücü arttırılır.
 • İlaçlama yapılacak yerde açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulundurulmaması hayati önem taşır.
 • Mutfak eşyaları büyük bir titizlilik ile dolaplara kaldırılmalı ve uygulama bittikten sonra derinlemesine temizlenmeden kullanılmamalıdır.
 • Böceklerinde saklanma ve dışarıya çıkma yeri olan; mutfak, lavabo ve banyo giderlerinin ağzı kapatılmalı, böceklerin geçişi engellenmelidir.
 • İlaçlama yapıldıktan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılmalıdır.
 • İşlem yapılan alandan haşerelere temizlendikten sonra detaylı bir temizlik yapılmadan güncelik yaşama dönülmemelidir.

Böcek ilaçlama uygulamasında yılların verdiği tecrübe ve sorumluluk bilinci ile hizmet veren Bakırköy Böcek İlaçlama firmamıza; İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri mücadele edilecek haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Teknolojik gelişmelere uygun olarak içeriği zenginleştirilmiş böcek ilaçlama yöntemleri haşere sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamaları kapsar. Böcek ilaçlama yöntemleri şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri haşerelere kalıcı çözümler üretme aşamasında profesyonel yollara başvuran kurumlardır. Haşerelerden kurtulmada önemli bir paya sahip olan böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce iyi bir analiz yapmalısınız. Böcek ilaçlama şirketleri arasında tek amacı para kazanmak olan sahtekar firmaların varlığını düşünürsek, şirketin sizlere güven vermesi oldukça önemli bir detaydır.  Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir