bocek-istilalari-artiyor

Böcek İstilaları Artıyor!

Böcek istilaları artıyor! Böcekler, son yıllarda sayı ve tür olarak fazlasıyla artmış, ülkemizde de son 2 yılda çeşitli bölgelerde böcek istilaları oluşmaya başlamıştır. Böceklerin yaşam alanımıza girmesi aslında var olduğumuz günden bu yana devam ediyor. Böcek ilaçlama uygulamalarının henüz aktif olmadığı günlerde ilkel yollara başvuran vatandaşlarımız artık rahat bir nefes alıyor.

Böcek İstilaları Artıyor!

Böcek ile mücadele etme aşamasında bizlere yardımcı olacak istila nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İklim değişiklikleri
  • İklimler arasında bulunan ayrımların kaybolması,
  • Şiddetli yağışlar,
  • Yeşil alanların azalması,
  • Yeşil alanların azalması ile birlikte, böceklerin yem bulamaması,
  • Toplu yaşam alanlarının artış göstermesi,
  • Gider borularının çoğalması,
  • Gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkının azalması gibi etkenler rol oynamaktadır. Bu nedenle de özellikle ileriki yıllarda daha da artacak böcek istilalarına dikkat etmek gerekmektedir.

Tüm bunlara ek olarak bir de yeni haşere türleri ortaya çıkmış, böcek türlerine daha farklı ve zararlı yeni türler eklenmiştir. Bu türlerin oluşmasının da temel sebepleri arasında yine yukarıda sayılan iklimsel değişimler gelmektedir.

Böceklerden Kurtulma ve Korunma Yolları

Böceklerden kurtulma ve korunma yolları şirketimiz tarafından 20 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Böceklerden kurtulmak için mutlaka böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmalı, düzenli bir şekilde haşere ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Bu konuda şikayetçi olduğunuz haşerenin türü ister yeni bir tür olsun isterseniz de istila olsun Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız en kaliteli böcek ilaçları ile ve en garantili yöntemlerle sizleri korumakta ve kurtarmaktadır.

Aynı zamanda; ev temizliğine dikkat etmek, çöpleri ev içinde bekletmemek, evcil hayvanların bakımını aksatmamak, haşerelerin girebileceği alanları kapatmak, sıva çatlaklarını doldurmak gereklidir.

Firmamıza tüm haşere şikayetleriniz için ulaşabilir, müşteri temsilcilerimize merak ettikleriniz her konuda danışabilirsiniz. Firmamız hizmet öncesi ve hizmet sonrası müşterileri ile irtibatta kalarak haşere sorununa kökten çözüm üretmektedir. Bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Yerler

Hizmet verdiğimiz yerler haşerelerin bulunduğu bütün alanları kapsamaktadır. Haşereler çoğaldıkları günden bu yana her koşulda varlığını sürdürmeyi başarmıştır. Haşerelerin istilasına karşılık tedbir alan firmamızda;

  • Ev, işyeri, arsa, bahçe, site, apartman, eczane, otel, hastane, okul, restoran, fabrika ve tüm mekanlarda yapılmaktadır.

Firmamız yetkilileri ile irtibata geçmek ve kurumsal destek almak istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmet sunan firmamızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir