Böcekler Kabusunuz Olmasın!

Böcekler kabusunuz olmasın! Böceklerle her yerde karşılaştığımız doğrudur. Dışarıda binlerce böcek türü dolaşmaktadır. Fakat bunların birçoğunu biz ya fark etmeyiz ya da önemsemeyiz. Küçücük böcek ne yapar ki? Düşüncesiyle göz yumduğunuz böcekler ile yakından tanıştığınızda tehlike çanlarının sesini duyacaksınız. Evin bir köşesinden diğer köşesine geçen ve işgal eden böcekler birçok sorunun habercisidir. Böcek ilaçlama uygulaması ile yok edilebilecek bu zararlı haşereler Bakırköy Böcek İlaçlama firması ile kontrol alatına alınıp tamamen yok ediliyor.

Böceklerden Nasıl Kurtuluruz?

  • Böcekler türlerine göre çeşitli etkilere sahiptir. Bazıları insanları sokarak zehrini bulaştırırken bir kısmı bunu yapmaya gerek duymaz. Onların varlıkları yeterlidir.
  • Bu canlılar toplum düzeninin sahip olduğu standartlara aykırıdır. Genellikle bakteri barındıran yerlerde yaşamlarını sürdürdükleri için mikropların vücut bulmuş halleridir.
  • İnsanların erişemeyeceği yükseklikte ve küçük alanlarda kendine yuva kuran böcekler bulundukları alanın pisliğini taşırlar.
  • Çeşitli salgın hastalıkların yayılma sebebi olan haşereler; veba, alerji, yüksek ateş, mide bulantıları gibi sağlık sorunlarını beraberinde getirirler.
bocekler-kabusunuz-olmasin
bocekler-kabusunuz-olmasin

 

Böcekler haşereler için genel bir kavramdır. Bizim hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız hamam böceği, karafatma, sinek, arı, fare gibi haşerelerin yanında daha binlerce tür bulunmaktadır. Bunların tümü istisnasız insanların sağlığını etkileyen ve yok edilmesi gereken canlılardır.

Böceklerden nasıl kurtuluruz? Böceklerden kurtulmanın yolu şekli ve özelliklerine göre değişiyor. Böcek ilaçlama yöntemleri tek bir böceğe değil tüm böceklere göre tasarlanmıştır. Örneğin fareler için üretilen fare istasyonlarını hamam böceği yok ederken kullanamayız. Ya da pireler için üretilen püskürtmeli yöntem farelerin yok edilmesinde etkili değildir. Böcek ilaçlama yöntemleri;

 

 

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Başlıkları ile adlandırılabilir.  Deneyim, eğitim ve uzmanlık isteyen böcek ilaçlama yöntemlerini uygulamamız için uzman kadromuzdan destek alabilir, bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlamanın Tek Adresi

Böcek ilaçlamanın tek adresi olarak belirttiğimiz Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız bu işe yıllarını vermiş kurumsal bir kimliğe sahiptir. İşini özveri ile yapan ekibimiz müşterilerine karşı hoşgörüyü ve saygıyı asla esirgememektedir. Böcek ilaçlama uygulamalarının tümünde aktif rol oynayan firmamız her daim hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir