catalca-bocek-ilaclama

Çatalca Böcek İlaçlama

Çatalca böcek ilaçlama servislerimiz, Binkılıç Karacaköy, Çiftlikköy semtlerine ve ilçeye bağlı bulunan civar köylerin tümüne 7/24 hizmet vermektedir. Böcekler, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde üremektedir. Kısa süre içerisinde haşere ile mücadele etmek ve yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek gerekmektedir. Şirketimiz yaşam alanlarınızı ilaçlamakta ve böceklerden, bıraktıkları bakterilerden arındırmaktadır.

Çatalca’da Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Çatalca ilçesi, yeşil alan bakımından zengin bir ilçedir. Bitki örtüsünün bulunduğu alanların hepsinde, çeşitli böcek türleri yuva yapabilmektedir. Özellikle otobur haşereler, tarlalarda, parklarda ve bahçelerde yuva kurabilir. İlçede geçimini çiftçilikle sağlayan çok fazla insan bulunmaktadır. Bu kişiler için açık alanlarda haşerelerin ve farelerin yuva yapması maddi açıdan büyük zarar yaratacaktır. Bitkilerin köklerini yiyerek beslenen haşereler, ekinlerin verimsizleşmesine neden olur. Birçoğu toprak altına yuva yapmaktadır. Kurdukları yuvalar, ekinlere su gitmesine engel olmaktadır. Çatalca böcek ilaçlama servislerimiz, açık alanlarda detaylı olarak işlem yapmaktadır.

Fareler de, yuvalarını toprak altına kurabilmekte, ekinlere ve insanlara zarar verebilmektedir. Fare ilaçlama hizmetlerimizle, farelerin neden olduğu bütün sorunlara çözümler üretmekteyiz.

Böcekler, yalnızca insanlara maddi zarar vermemektedir. Haşerelerin insanlara verdiği en büyük zarar, sağlıksal açıdandır. Yaşam alanlarımızın tümünde bulunan böcekler, yediğimiz yiyeceklere, içtiğimiz içeceklere ortak olmakta ve çeşitli bakteriler bulaştırmaktadır. Böcek ilaçlama Çatalca ilçesinde, halkımıza sağlıklı alanlar oluşturmak için şirketimiz tarafından güvenilir olarak gerçekleştirilmektedir.

Zararlı Haşere ve Kemirgen Çeşitleri

Çatalca böcek ilaçlama servislerimiz sinek, eşek arısı, kene, halı böceği, örümcek, yılan, kertenkele, sivrisinek, kulağakaçan böceği, sıçan, karınca, Alman hamam böceği, akar, pamuk faresi, yaban arısı, tahtakurdu, kakalak, karafatma, güve, uyuz böceği, akrep, çatı faresi, çıyan, fındık faresi, mite, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, pire, kırkayak, teşbih böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, ev faresi, salyangoz, gümüş böceği, çekirge, tatarcık, mayt, kör fare, lağım faresi gibi böcek ve kemirgen türlerinin hepsini uygun fiyatlarla ilaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir