cekmekoy-bocek-ilaclama

Çekmeköy Böcek İlaçlama

İstanbul’un her yerine 7/24 servis sağlayan şirketimiz, tüm şubelerinde aynı kalitede hizmeti vermektedir. Çekmeköy böcek ilaçlama şubemizde de, yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerimize devam etmekteyiz. Alemdağ, Ömerli, Taşdelen semtlerinde, Çekmeköy’ün bütün mahallelerinde ve ilçeye bağlı bulunan bütün köylerde profesyonel hizmet vermekteyiz.  Halk sağlığı, daima önceliğimizdir. Sektörün en kaliteli ilaçlarıyla, uygulama yapmaktayız.

İlçede Haşere İlaçlama Hizmeti Almanın Önemi

Çekmeköy ilçesi, yeşillik alanların çok bulunduğu, içerisinde çok sayıda köy, tarla, bahçe gibi alanlar bulunduran bir ilçedir. Özellikle bitki örtüsünün bulunduğu alanlarda yuva yapan, bitkilerle beslenen birçok haşere türüne ilçede rastlanabilmektedir. Böcek ilaçlama Çekmeköy ilçesinde böcek yoğunluğunun fazla olmasından dolayı, büyük önem taşımaktadır.

Ancak haşereler, açık alanlardan kapalı mekanlara da geçiş sağlayabilmektedirler. Evlerimizde, iş yerlerimizde, kapalı alanların tümünde yuva yapan böcekler, insanların gıdalarına ortak olmaktadır. Özellikle gıdalarımız aracılığı ile bizlere çeşitli hastalıklar bulaştırabilirler. Yaşam alanlarımıza bakteri, mikrop ve virüs gibi zararlı mikroorganizmaların geçişine, yine böcekler neden olmaktadır.

Kan ile beslenen böcekler, insanlara çok daha kolay hastalık bulaştırmaktadır. Kan yolu ile birçok bulaşıcı hastalığın geçişini sağlamaktadırlar. Kan ile beslenen böcek türleri, açık alanlarda daha sık karşımıza çıkmaktadır. Kapalı mekanlara da, farklı yollarla giriş yapabilirler. Çekmeköy böcek ilaçlama servislerimiz, açık ve kapalı yerlerin tümünde halk sağlığına zarar veren böcek türlerinin tümünü kontrol altına almaktadır.

Fareler de halk sağlığını tehdit eden, zararlı canlılar arasındadır. Fare ilaçlama hizmetlerimizle de, garantili yöntemlerle halk sağlığını korumaya devam etmekteyiz.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Çekmeköy böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, pire, ev faresi, hamam böceği, eşek arısı, sinek, çekirge, salyangoz, kene, halı böceği, örümcek, yılan, kırkayak, kertenkele, tatarcık, sivrisinek, kulağakaçan böceği, lağım faresi, sıçan, karınca, Alman hamam böceği, akar, pamuk faresi, yaban arısı, tahtakurdu, kakalak, karafatma, güve, uyuz böceği, akrep, çatı faresi, çıyan, fındık faresi, mite, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, teşbih böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, mayt ve kör fareyi uygun fiyatlarla kontrol altına alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir