bakirkoy-cevizlik-mahallesi-bocek-ilaclama

Bakırköy Cevizlik Mahallesi Fare İlaçlama

Fare haşeresi, her çeşit gıda maddesiyle beslenebilen bir canlı türüdür. Yiyecek arayışı sırasında karşısına çıkan tüm engelleri güçlü dişleri yardımıyla aşabilen fareler; güçlü kemirme ve tırmanma yetenekleri sayesinde her alana kolayca girip çıkabilir. Apartmanların üst katları bile fare tehdidiyle karşı karşıyadır. Bu sebeple de fare barınma olasılığı olan tüm bölgeler risk altındadır. Bu haşereyle mücadelede en etkili ve akılcı yöntem profesyonel ilaçlama teknikleridir. Cevizlik Bakırköy Fare İlaçlama servisi bu amaca hizmet ederek profesyonel ve sonuç odaklı ilaçlama uygulamalarında bulunmaktadır.

Farelerin Zararları Nelerdir?

Fare haşeresi, her ortama çabucak uyum sağlayan bir canlı türüdür. Çok hızlı üreme özelliği sayesinde bulunduğu alanı kısa süre içinde istila etmektedir. Fındık faresi, çatı faresi, tarla faresi, ambar faresi, çöl faresi, lağım faresi gibi türleri olan bu zararlı; yaşadığı pis yerler nedeniyle pek çok zararlı organizmayı bünyesinde barındırır. Bazı fare türleri yabani ortamlarda hayatını sürdürürken bazıları insanların yaşadığı alanların yakınında, ev ve çevresinde yaşamaktadır. Fareler ev dışında ekili alanlara, ambarlara, erzak depolarına musallat olarak tahılların, sebze ve meyvelerin kalitesini düşürür, kullanılamaz hale getirir. Bu ürünlerin tüketilmesi halinde gıda zehirlenmeleri yaşanabilmektedir. Öte yandan bu durum maddi hasara da yol açmaktadır. Ev içinde ise; eşyaları, gider borularını ve kabloları kemirerek maddi hasara sebep olurlar. Bunların yanı sıra insanların birebir temasta bulunduğu alanlara çeşitli mikropları bırakan fareler; sıtma, salmonella, hıyarcıklı veba, hantavirüs, leptospiroz, tifo, kolera gibi ölümcül ve salgın hastalıkların yayılmasına neden olur. Ayrıca bağışıklık sisteminin çökmesi, enfeksiyonel rahatsızlıkların ortaya çıkması, gıda zehirlenmeleri gibi sorunların da başlıca müsebbibi farelerdir. Bunlarla mücadele edebilmek için en doğru yöntem Cevizlik Fare İlaçlama servisi gibi profesyonel ve prestijli firmalarla anlaşarak ilaçlama uygulamalarında bulunmaktır.

En İyi Sonuç Veren İlaçlama Yöntemleri

Fareyle mücadelede tarih boyunca çeşitli yöntemler denenmiştir. Yapışkanlı tuzak, zehirli yem, fare kapanı gibi ilkel teknikler hijyenik olmadığı gibi haşere için acı verici bir ölüme sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için modern tekniklere danışmak en akıllıca yöntem olacaktır. Cevizlik Mahallesi Fare İlaçlama servisi; sıvı ilaçlama, zehirli buğday gibi tekniklerin yanı sıra modern fare ilaçlama yöntemi olan fare istasyonu tekniğinden de faydalanmaktadır. Bu yöntemler, kısa süre içerisinde etkili sonuçlar sağlaması sebebiyle ekiplerimizin sıkça başvurduğu yöntemlerdir. İlaçlama tekniklerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir