Çıyan Sokması

Çıyan sokması saldırgan bir yapıya sahip olan haşerenin insanlara verdiği tehlikeli bir zarardır. Çıyan sokması sırasında alacağınız tedbirleri ve bu haşere ile nasıl mücadele edeceğinizi bilmek için çıyanların özellikleri iyi bilmeniz gerekir. Bulunduğu ortamlarda insan yaşamını tehdit eden ve yok edilmesi şart olan çıyanların özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Bilindiği üzere çıyanlar zehirli böceklerdir ve çok saldırgandırlar.
  • Çıyanların tüm bacağında zehir bulunur ve bu sayede istediği kolayca sokabilir. Zehri kana bulaştırabilir.
  • Çıyan zehirleri çok etkilidir alerjisi olan kişilerde ölüme dahi gidebilir.
  • Çıyan sokması sonrasında sokulan yerde kızarıklık ve kabarmalar görülür. Sokulan yerde acı hissedilir ve bu kısa zaman içinde tüm vücuda yayılabilir.
  • Çıyan sokması sonrasında çıyanın soktuğu yerde hafif bir kanama başlar. Bu kanamayı kesinlikle durdurmamak gerekir bu kanama sayesinde kana bulaşan çıyan zehri az da olsa atmış olur.
  • Daha sonra kalp ile çıyanın soktuğu yer arasında kanı yavaşlatmak adına bağlanması ve kanın yavaşlaması sağlamak gerekir daha sonrada en yakın sağlık kuruluşuna gidilerek tedavi olmak gerekir.

Çıyan sokması sırasında aldığınız bu tedbirlerin en önemlileri profesyonel çıyan ilaçlama uygulaması yaptırmanızdır. Çıyan ile mücadele eden firmamızın kurumsal hizmetinden faydalanmak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Çıyan İlaçlama Fiyatları

Çıyan ilaçlama fiyatları hakkında yüksek meblağlar duymuş ve gözünüz korktu ise yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Çıyan ilaçlama fiyatları firmamızda 2. Planda yer alır. Öncelikli olarak sağlığınızı tehdit eden çıyanların yok edilmesi gerekir. Ortamdan arındırılması gereken çıyanlar üzerinde yapılan bu işlem bir ücrete tabidir. Çıyan ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken;

  • İlaçlama yapacağınız çıyanın sayısı
  • Operasyon yapacağımız alanın büyüklüğü
  • Kullanılacak çıyan ilacı miktarı

Belirleyici olur. Çıyan ilaçlama fiyatlarında uyguladığımız indirimli kampanyalardan yararlanmak için yapacağınız tek şey irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşmak olacaktır. Firmamız her daim hizmetinizdedir.

Çıyan İlaçlama Servisi

Çıyan ilaçlama servisi yaşadığınız yeri saran tehlikeli haşerelere karşı bütün tedbirleri almaktadır. Çıyan sokması gibi bir vaka ile karşılaşmadan soruna önceden tedbir almak en akılcı yol çıyan ilaçlama yaptırmak olacaktır. Firmamız tüm haşerelerin yok edilmesi çalışmasında her daim hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir