esenyurt-bocek-ilaclama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, yılın her gününde ve günün her saatinde gerçekleştirilmektedir. İlçenin bütün semtlerine, kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimiz, sektörün en kaliteli ilaçlarıyla gerçekleştirilmektedir. Sağlığınızı tehlikeye atmadan, sağlığa uygun koşullarda yaşamak için 7/24 servislerimize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Esenyurt Böcek İlaçlama ile Haşerelerden Kurtulun

esenyurt-bocek-ilaclama
esenyurt-bocek-ilaclama

Şirketimiz yılın her gününde haşere ile mücadele etmektedir. Yaşam alanlarımızda görülebilecek, çok sayıda böcek ve fare türü bulunur. Bunlar farklı dönemlerde üreyen, anatomik ve fiziksel yapısı farklı olan zararlı canlılardır. Ancak böceklerin büyük bir çoğunluğunun üreme dönemi, bahar aylarıdır. Yaz mevsiminde üreme işlemini bitirerek, yaşam alanlarınızı istila etmektedir.

 

 • Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimizin yaz aylarında daha sık gerçekleştirilmesinin nedenlerinden biri de, insanların sıcak aylarda dış alanlarda daha sık vakit geçirmeleridir.
 • Bu durumda, böceklerin saldırması ve sokması ihtimalini arttırmaktadır. Sıcak havalarda, insanlar camlarını ve kapılarını açıkta bırakabilmektedir. Zararlı canlıların evlerimize ve iş yerlerimize geçiş sağlaması, bu durumu daha da kolaylaşmaktadır.

Böceklerden korunmak için yalnızca profesyonel destek almanız gerekmektedir. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, profesyonel olarak birçok alanda gerçekleştirilmekte ve bu alanların tümünde kalıcı sonuçlar sağlanılmaktadır. Fiyatlarımızla da, ilçe halkının memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren şirketimiz, her semtte aynı fiyatlarla uygulama yapmaktadır.

Esenyurt’ta Ekonomik Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Esenyurt’ta ekonomik hizmet verdiğimiz bölgelerin yanında farklı ilçe ve semtlerde de faaliyet göstermekteyiz. Esenyurt semtleri başta olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz bölgeler;

 • Haramidere
 • İncirtepe
 • Ardıçevler
 • Kıraç
 • Mehterçeşme
 • Saadetdere

Yaşam alanlarınızda sizinle aynı havayı solumak isteyen haşereler bulunabilir. Haşereler arasında ilginç özelliklere sahip olan kırkayak, kertenkele gibi haşerelerin yanında her daim karşılaştığımız pire, hamam böceği ve fare kemirgenine karşı farklı böcek ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız.

 • Arıcılık faaliyetlerinin yürütüldüğü bölgelerde arı ve daha tehlikeli bir tür olan yaban arısı insanları sokarak ciddi alerjik reaksiyonlara neden olur. İnsanları sokarak avlarını gerçekleştiren çıyan ve kene haşereleri için yine sıvı ilaçlar ile kontrol işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
 • Kemirgen haşere grupları arasında yer alan fare ve saldırgan özelliğe sahip olan lağım fareleri bulundukları ortamda korku ve endişeye neden olurken birçok sorunu da beraberinde getirir.
 • Gümüş böceği, kalorifer böceği, bit, tahtakurusu ve Türkiye’de rastlanan bütün haşere türleri için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Esenyurt ilçesinde, firmamız tarafından kesintisiz olarak yapılmaktadır. Farelerden ve böceklerden kurtulmak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarından bize ulaşmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir