ev-ilaclama-nasil-yapilir

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır sorusu erkesin gözünde evi ayrı bir anlam taşır. Sığınağımız belki de huzur bulduğumuz tek yer evlerimizdir. Fakat bazen bu özel alanımıza istemediğimiz misafirler de gelebiliyor. Televizyon izlediğinizde göz ucuyla kapı kenarından kaçışan küçük haşereleri gördüğünüzde artık tehlike çanları çalmaya başlar. Varlıklarını fark etmediğinizde her şeyin günlük standartta ilerlemesinden ardından kabusa dönüşen yaşantınız artık başlamıştır. Fakat durun! Bu kadar karamsarlık yeter. Haşerelerden daha güçlü olan bir şey varsa o da profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ve kaliteli böcek ilaçlarıdır. Zira şuan sektörün 1 numaralı ismi olan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızdan destek almanın ayrıcalığına sahipsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

ev-ilaclama-nasil-yapilir-1
Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Peki, ev ilaçlama nasıl yapılır? İşte cevabı…

  • Keşif Aşaması: Şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren firmamız karşılaştığınız sorunu anlamaya çalışır. Şekil olarak birbirine benzeyen haşerenin hangi türe bağlı olduğunu öğrenmek için alanda incelemelerini yapan personellerimiz tüm bulguları bir araya getirir.
  • Karar Aşaması: Bir araya gelen personellerimiz haşerenin türü ve mekanı ile ilgili tüm verileri bir araya toplar. Nasıl bir yol izleneceğine dair karar veren personellerimiz artık son aşamaya gelmiştir.
  • Uygulama Aşaması: Haşerenin çeşidine, sayısına ve bulunduğu alana göre belirlenen ilaçlama yöntemleri firmamızda ilaçlama konusunda eğitimli personeller tarafından uygulamaya koyulur. Titiz bir çalışmanın ardından yok edilen haşerelerin tüm kalıntıları temizlendikten sonra özlediğiniz eski düzene geri dönebilirsiniz.

Ev ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli aşama sonda yer alır. Haşerelerin nerelerde dolaştığını tahmin edemediğiniz için bütün evde ilaçlama yapılması şarttır. Bazen gizli bir köşeye saklanmış böceğin kalıntılarının bakteri yaymasını engellemek için alanda detaylı bir temizlik yapmadan hayatı normale döndürmek yeni risklerin oluşmasına neden olabilir.

Ev İlaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Ev ilaçlama fiyatları ne kadardır? Diye düşünüp aklınıza yüksek meblağları uçuruyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Çünkü ev ilaçlama fiyatları sizin zannettiğiniz gibi dudak uçuklatan miktarda değildir. İşini iyi yapan bir firmada ilaçlama fiyatlarında etkili olan 3 unsur;

  • Alanın büyüklüğü
  • Kullanılan böcek ilacı miktarı
  • Yok edilen haşerenin yoğunluğu ve çeşidi’dir.

Bu unsurlar çerçevesinde şekillenen ev ilaçlama fiyatlarımızda uyguladığımız indirimden faydalanmak için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan firmamızı arayabilirsiniz.

Bakırköy Böcek İlaçlama Şirketi

Başta İstanbul olmak üzere; İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde faaliyet alanını genişleterek sektörün öncü ismi olan firmamızda müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir. Kaliteli ekibi ile tüm haşerelere meydan okuyan firmamız İş Güvenliği’ne dair tüm tedbirleri titiz bir çalışma ile uygulamaktadır. İlaçlama sektöründe başarılı bir böcek ilaçlama firması ile çalışma düşüncesindeyseniz şirketimiz Bakırköy Böcek İlaçlama günün her saati hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir