evcil-hayvanlara-bocek-ilaclamasinin-zarar-var-mi

Evcil Hayvanlara Böcek İlaçlamasının Zarar Var Mı?

Evcil hayvanlara böcek ilaçlamasının zarar var mı? Evcil hayvanlar son yıllarda hemen hepimizin evlerinde bulunmaktadırlar. Evcil hayvan bulunan evlerde de genellikle çeşitli haşere şikayetleri bulunmaktadır. Bilindiği üzere artık evdeki böceklerden kurtulmak için bireysel yöntemler, bitkisel yollar geçersiz kalıyor. Haşere şikayetlerini ancak iyi bir böcek ilaçlama firması yok etmektedir. İşte burada da evini ilaçlatmak isteyen bireylerin aklına evcil hayvanlara böcek ilaçlamasının zarar var mı sorusu gelmektedir.

Kaliteli hizmet sunan ve kurumsal işleyişte olan bir böcek ilaçlama firması yapacağı işlemlerle evcil hayvanlara asla zarar vermez.

Evcil Hayvan Bulunan Evlerde İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan bulunan evlerde ilaçlama işlemi nasıl yapılır? Evcil hayvanları rahatsız eden haşerelerden özellikle pire, kene, uyuz böceği, fare– kurtulmak için böcek ilaçlaması yapılmalıdır.

  • İlaçlama sürecinde evcil hayvanlarınızı dışarı çıkarmalısınız.
  • Sıvı ilaçlama uygulamalarında ve fare istasyonları kurma yöntemlerinde özellikle kedi, köpek gibi evcil hayvanlar bu ilaçlardan uzak tutulmalıdır.
  • Evcil hayvanın yaşayacağı bölgeyi ilaçlardan arındırabilirsiniz.

Evcil hayvanların bulunduğu evlerde haşere sorunu da baş gösterir. Özellikle pire gibi hayvanların sırt bölgelerinden yayılma fırsatı bulan haşerelerden arınmak ve yapılacak en doğru işlem profesyonel ev ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

İlaçlamanın Evcil Hayvanlara Yararı

Bilinenin aksine ilaçlama işlemleri bitkilere zarar vermediği gibi hayvanlara da zarar vermez. Hatta böcek ilaçlama işlemleri onları rahatsız eden haşerelerden en sağlıklı şekilde kurtulmalarını sağlar, sizlere ve hayvanlarınıza huzurlu bir ortam yaratır. Ev ilaçlama uygulaması ile;

  • Yaşadığınız yerde haşerelerin çoğalmasına izin vermezsiniz.
  • Daha temiz ve huzurlu bir yerde yaşama imkanı bulursunuz.
  • Haşerelerin neden olabileceği sağlık sorunlarına karşı tedbir alırsınız.

Bakırköy’de her alanda yaptığımız kaliteli ilaçlama uygulamaları ile ilçemizdeki tüm haşere şikayetlerini yok eden ve en kurumsal işleyişte olan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız, her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezleri ile daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir