Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp böcek ilaçlama 1990’lı yıllarda böcek ilaçlama şirketleri aktif hale geçtiğinde kurulmuş olup binlerce vatandaşa hizmet vermiştir. Endüstriyel ve çevre faktörlerinden oldukça sıkıntılı bir geçmişe sahip olan Eyüp, günümüzde Haliç’in temizlenmesi fabrikaların kapatılması ile temiz bir doğaya sahip olmuştur. Geçmişinde haliç gibi doğal yapıların bozulması, kirlenmesi ile bölgede haşere problemleri son derece artmıştır. Kalıcı haşere problemleri ile mücadele için bölgede onlarca Eyüp ilaçlama şirketi kurulmuştur. Firmamızda kullanılan;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Eyüp Böcek İlaçlama ile Haşerelere Veda Edin

eyup-bocek-ilaclama
eyup-bocek-ilaclama

Teknikleri sayesinde haşere ve kemirgenleri kontrol altına almaktayız. Uygar ilaçlama olarak Eyüp’te halk sağlığı alanında haşere problemlerinin giderilmesi için kurduğumuz Eyüp Böcek İlaçlama Şirketi, bölge halkına garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel böcek ilaçlama personelleri, gerekli yasal izinler, son teknolojiye uygun argümanlar ve mekanlarda böcek problemine geçici değil kalıcı çözümler sağlamaktadır. Bölgede uygulanan bütün ilaçlama uygulamaları ziraat mühendislerimiz ve biyologlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Böylece bütün ilaçlama uygulamaları profesyonel olarak yapılmakta ve çevreye zarar vermemektedir.

Neden Uygar Eyüp İlaçlama ?

Neden Uygar Eyüp ilaçlama sorusunu duyar gibi oluyoruz… Bir firma ile çalıştığınızda önemli olan şey profesyonel bir kimliğe sahip olmalarıdır. Böcek ilaçlama faaliyetlerinde lider koltuğuna oturan firmamızın ayrıcalıklarını sıralayacak olursak;

 • Bizi diğer rakiplerimizden bir adım öne çıkaran en büyük özelliğimiz % 100 müşteri memnuniyetinin hedeflenmesidir.
 • Anlık alışveriş değil uzun soluklu çalışma prensibi ile her müşteriye gereken önem ve özen gösterilmekte, haşere problemi giderilene kadar hertürlü destek sağlanmaktadır.
 • Kurduğumuz Eyüp böcek ilaçlama şubesi bölgede daha hızlı hizmet vermek için merkezi olarak kurulmuş ve koordine sistemi ile 7/24 semt ve mekan ayırımı gözetmeksizin hizmet vermektedir.
 • Zararlı haşere türleri üzerinde yeterli bilgi birikimine sahip olan Eyüp Böcek İlaçlama, bütün haşereler üzerinde tam etki yapacak bileşen türlerine sahiptir. Bu açıdan evdeki her türlü haşere ile mücadele edebilecek kapasiteye sahiptir.
 • Saat ve gün ayrım yapmaksızın istediğiniz an ilaçlama yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz, işlerini aksatmamakta ve diledikleri zamanlarda ilaçlamarını gerçekleştirmektedir.
 • Böcek ilaçlama fiyatları ekonomik düzeyde tutulmuş ve her bütçeye uygun hale getirilmiştir. Böylece böcek ilaçlama uygulamaları büyük külfet olmaktan çıkıyor.

Hemen Bizi Arayın

Bölgesel olarak kurduğumuz çağrı merkezleri ile hem hizmet hem de destek noktasında %100 geri dönüş sağlamakta, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına profesyonel cevaplar sunmaktayız. Eyüp böcek ilaçlama dışında İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine böcek ilaçlama hizmetimiz vardır. Eyüp böcek ilaçlama şirketimize aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler

İlaçlama firmamız uzman ilaçlama ekibi ile insan sağlığını tehlikeye atmadan ilaçlama servisi sağlamaktadır. İlaçlarımız insan sağlığı üzerinde herhangi bir yan etki yapmamaktadır. İlaçlama şirketimizi arayarak Eyüp ilçesine veya İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerine sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte ilaçlama servisi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir