fabrika-ilaclama

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama düzenli periyotlarda uyguladığımız böcek ilaçlama faaliyetlerini kapsar. Bütün gün bir arada çalışan insanların sağlığını korumak ve iş yerinde hijyeni sağlamak için işverenlerin titizlik ile yaklaştığı fabrika ilaçlama operasyonları düzenli yapılmadığı taktirde çeşitli sorunlara neden olabilir. Böcek ve farelerin her alanda görülmesi iş yerlerinde sorunlara neden olmaktadır.

fabrika-ilaclama
fabrika-ilaclama

Hamam böceği, fare, kalorifer böceği, pire, deri böceği gibi sıcak alanlarda üremeyi seven canlılar fabrika ortamlarında sıkça görülmektedir. Özellikle gıda üretimi ve satışı yapan fabrikalarda bu soruna daha sık rastlanmaktadır. Yiyecek kokularını çok uzaktan alabilen böcek ve fare türleri, fabrikalara giriş sağlamak için çabalamaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır.

Fabrika ilaçlama uygulamalarının periyodik olarak yapılması tüm böcek ve fareleri uzak tutacaktır. Yasal düzenlemeye göre özellikle gıda üretimi ve satışını gerçekleştiren kurumların periyodik ilaçlama zorunluluğu bulunmaktadır. Bu yönetmeliğe uymayan kişilere yasal cezalar uygulanmaktadır. Bakırköy Böcek İlaçlama her platformda olduğu gibi fabrikalarda da ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Fabrika İlaçlama Teknikleri

Fabrika ilaçlama teknikleri üzerinde uzun uzadıya düşünülmüş ve karara varılmış bir sürecin ürünüdür. Her biri haşere ve mekana göre belirlenen fabrika ilaçlama teknikleri kesin çözüm sunması ile vatandaşlara güven vermektedir. Böcek ile mücadele etmeden en büyük yardımcımız olan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • ULV ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları diyebiliriz.

İşverenlerin bütçesine uygun bir şekilde oluşturulan fabrika ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve işyerinizi ilaçlatmak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan çağrı bırakmanız yeterlidir.

Zeytinburnu Fabrika İlaçlama Firması

Firmamız tüm alanlara profesyonel hizmet sağladığı gibi fabrika ilaçlama hizmeti de sunmaktadır. Uygulanan her böcek ilaçlama işleminden sonra işletme sahiplerine yapılan çalışmanın resmi raporu çıkartılarak teslim edilmektedir. Fabrika ve işyerlerinizin sağlığı daima uzman ekiplerimize emanettir.  Fabrika ilaçlama servisimiz haftanın 7 günü 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz saatler içerisinde hizmet ve bilgi alabilirsiniz. Haşere ile mücadele aşamasında bireysel yöntemlere başvurmadan profesyonel yardım almalısınız. Uzman kadromuz ve kaliteli teçhizatlarımız ile uyguladığımız böcek ilaçlama uygulamalarında kesin sonuç garantisi vermekteyiz. Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir