farelere-olumcul-gazap

Farelere Ölümcül Gazap!

Yiyeceklerimizi bizimle paylaşmak isteyen ve mutfaklarımızda dolaşan fare ile mücadele etme çabasına hayatınızda bir kez de olsa girişmişsinizdir. İnsanların yaşamında olmaması gereken farelerin doğal yaşam yeri kanalizasyon ve bataklıklardır. Görüldüğü üzere bakteri yuvası olan yerlerin haşeresi olan fareler bulunduğu alanda çoğalmasına izin vermeden imha edilmelidir. Peki nasıl?

Oldukça pratik ve kanlı tablolara şahit olmamanızı sağlayan fare istasyonları tekniği ile… Fare ilaçlama firmamızın üzerinde durduğu en önemli konudur. Bakırköy Böcek İlaçlama 20 yıldır bu sektörde varlığını sürdürüyor. Sürekli vatandaşlara modern ve kalıcı yöntemler sunmayı amaçlayan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızın uzun uğraşları sonucu ortaya çıkardığı fare istasyonları tekniği farelere adeta ölümcül gazap uyguluyor. Nasıl mı? İşte cevabı…

Fare İstasyonları Nasıl Kullanılır?

Fare istasyonları nasıl kullanılır? Sorusunu bu düzeneği evde kendiniz kurmak ve farelerden kurtulmak için soruyorsanız bu işlemi sizlerin yapamayacağınızı belirterek fare düzeneğini anlatalım. Fare istasyonları ekonomik olarak sizlerin karşılamayacağı fiyatlardan oluşur. Uzman bir personelin aşamalarını sırası ile kaydedeceği fare istasyonları tekniğinde kemirgen grup herhangi bir darbe ile öldürülmez. Aldığı fare zehri ile iç organları parçalanan ve etkisiz hale gelen fareden uzun bir süre kurtulmuş olursunuz. Fare ilaçlama sırasında başvurduğumuz fare istasyonları nasıl kullanılır? Sorusuna yanıt vermek gerekirse;

farelere-olumcul-gazap
farelere-olumcul-gazap
  • Fare istasyonları düzeneğini kurmadan önce alanı çalışmanıza uygun hale getirmeliyiz.
  • Fareler eşyalarınızın arasına gizlenmiş olabilir bu nedenle hiçbir eşyaya dokunmadan sabit bir şekilde durmasını ve farelerin alana gelmesini beklemek doğru olacaktır.
  • Düzeneğin içine sadece zehirli yem koymak doğru değildir. Fareler sizin sandığınızdan çok daha zeki canlılardır. Zehirli yemi fark edip düzeneğe gelmeme ihtimaline karşı gerçek yem de koyulur.
  • Düzeneğimizin içine en son bir kap su koyarak farenin tuzağa düşmesini bekleriz.
  • Yemin cezbeden kokusuna dayanamayarak istasyonun içine giren fare artık ağımıza düşmüştür.
  • Zehri yiyen fare hızlı bir şekilde su ihtiyacını gidermeye çalışır. Bir damla su içtiği an iç organları parçalanan fare etkisiz hale gelmiş olur.
  • Ya suyu içmezse? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz. Suyu içmeyen fare birkaç saat içinde iç organlarını kaybederek ölmüş olur.

Fare istasyonu tekniğini başarılı bir şekilde uygulayan personellerimizden hizmet almak için irtibat numaralarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir. Şirketimiz 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Fareleri Hayatınızdan Çıkarıyoruz!

Fareleri hayatınızdan çıkarıyoruz! Sadece fareleri değil yaşam alanınıza girmeye çalışan tüm böcek türlerini hayatınızdan sonsuza kadar çıkarıyoruz. Böceklerin insan sağlığına verdiği ciddi hasarın farkında olan ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmaya çalışan Bakırköy Böcek İlaçlama sektörde lider koltuğunu kimseye bırakmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir