fatih-bocek-ilaclama

Fatih Böcek İlaçlama

Fatih Böcek İlaçlama firmamız İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesinde; haşere, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit, zehirli ve zararlı canlı türlerinin güvenle, etkili böcek ilaçları ve modern yöntemler ile yok etmektedir. Fatih Böcek İlaçlama şirketi ekonomik fiyatlarla 7/24 kesintisiz olarak % 100 garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Fatih ilçesi, İstanbul’da tarihi ve güzide ilçelerden birisidir. Tarihi yapılar ve kalabalık nüfusuyla ön plana çıkan Fatih haşere ilaçlama firmamız, bu yerleşim bölgesinde her türlü haşerenin kolayca kontrol altına alınma konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Firmamızda;

 • Ev İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama uygulamalarının tümü yapılmaktadır.

Fatih böcek ilaçlama şirketimiz, Fatih başta olmak üzere ilçe genelinde tüm semt ve mahallelere ve aynı zamanda

fatih-bocek-ilaclama
     fatih-bocek-ilaclama

tüm kamu ve özel kuruluşlara ev ve iş işyerlerine ilaçlama hizmeti vermektedir. Hizmet alanlarımız sınırlı olmamakla birlikte yelpazemiz oldukça geniştir. Hızlı, pratik, güvenli ve profesyonel hizmetler için bizi aramanız yeterlidir. Fatih ilçesinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz başlıca semtleri şöyle sıralamamız mümkündür. Aksaray, Beyazıt, Fener, Haseki, Karagümrük, Vefa, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Kumkapı, Kocamustafapaşa, Eminönü… Bu semtlerle birlikte İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

En Sık Uygulanan Mücadele ve Yöntemler Hangileridir?

En sık uygulanan mücadele ve yöntemler hangileridir? En sık uygulanan haşere ve kemirgenler üzerinde etkili olan böcek ilaçlama yöntemleri şunlardır;

 • Fare İstasyonları
 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

Her zararlı canlı türü için ayrı ayrı tasarlanmış olan ilaçlama yöntemlerimiz, böcek ve haşere problemlerini kısa sürede ortadan kaldrımakta etkili olan yöntemlerdir. İnsan sağlığını koruma altına almayı hedeflemekte olan servisimiz, tüm ilaçlama yöntemlerini, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlarla gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en kalabalık semtlerine sahip olan Fatih ilçesinde özellikle, Eminönü, Aksaray, Sirkeci, Beyazıt ve Tahtakale oldukça kalabalık alanlardır. Haşere ve kemirgenlerin besin, barınma ve üreme evreleri göz önünde bulundurulduğunda anlaşılıyor ki, bu semtlerde oldukça fazla haşere ve kemirgen bulunmaktadır. Bu yargı, çağrı merkezimize gelen şikayetler doğrultusunda da doğrulanmıştır.

En Sık Rastlanan Haşere ve Kemirgen Türleri Hangileridir?

Bu bölgede en sık rastlanan haşere türleri; sinek, sivrisinek, karınca, hamamböceği, kakalak, kalorifer böceği, kara fatma, güve, mite, tatarcık, yaban arısı, eşek arısı, fare, ev faresi, çatı faresi, tarla faresi, pire, kene, danaburnu, kertenkele, yılan, akrep, çıyan en sık görülen haşere türleri arasındadır. Servisimiz, tüm zararlı canlılardan kaynaklanan problemlere etkili çözümler üretmektedir. Hamam böceği, fare, pire ilaçlama gibi hizmetler de vermekte olan Fatih Böcek İlaçlama, evlerinizi ve iş yerlerinizi böcek ve haşerelerden kalıcı olarak temizlemektedir.

İlaçlama Fiyatlarımız

Fatih Böcek İlaçlama servisimiz, ilaçlama fiyatlarını belirlerken, ilaçlama yaptığı mekanın metrekaresini ve tekrarladığı ilaçlama sayısını göz önünde bulundurmaktadır. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Böcek İlaçlama Fatih servisimize sitemizde bulunan iletişim numaralarından 7/24 ulaşabilir ve her türlü böcek, haşere probleminizi kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir