gumus-bocegi-ilaclama-fiyatlari

Gümüş böceği ne ile beslenir?

Gümüş böceği ne ile beslenir diye soracak olursanız gümüş böceği yavrusu beslenmek için kağıt, tahıl ürünleri ve naylon maddelere yönelerek bu alanlarda besin kaynağı oluşturur.Gümüş böceği nemli yerleri seven bir haşeredir ve görüldüğü takdirde ilaçlama yapılarak ortadan kaldırılması gerekir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti veren Bakırköy Böcek İlaçlama hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gümüş böceğinin yedikleri

Gümüş böceği ne ile beslenir?
Gümüş böceği ne ile beslenir?

Gümüş böceği ve gümüş böceği yavrusu ancak ve ancak sıvı ilaçlama yöntemi ile kontrol altına alınabilmektedir. Gümüş böceği özellikle rutubetli ortamların yanı sıra tahıl ürünlerine karşı, yün, pamuk, kilim, halı keçe gibi pek çok noktaya zarar veren böcek türleridir. Saklandıkları alanlar baz alındığında, dolap araları, kitaplıklar, ardiyelerde hem besin kaynaklarını oluştururlar. Evinizdeki eşyalara dadanan gümüş böceğine karşı bireysel tedbirler bir yere kadar size yardımcı olacaktır.

Bunun yanında kuru gıda, naylon, pamuk, un ve nişasta gibi kaynaklarla besin ihtiyaçlarını karşılarlar. Yün ve pamuklu eşyalara da zarar vermektedirler. Gümüş böceğinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.İlaçlama ise deneyimli bir firma tarafından yapılmalıdır. Deneyimsiz ya da tesirsiz ilaçlar tarafından yapılacak ilaçlama işlemi fayda sağlamadığı gibi haşerelerin ilaca karşı direncini de artırmaktadır. Yani ilaçlamayı basit ve sıradan görmemek gerekiyor.

Evdeki neredeyse her eşyaya zarar veren gümüş böceklerine karşılı etkili bir ilaçlama yapılmalıdır. Sadece evlerde değil, gümüş böcekleri yemeklerin olduğu her yere yönelebilirler. Fabrika, yemekhane, lokanta ve büfe gibi yerlerde de kendisini göstermektedir. İlaçlama sadece evlere değil bu tarz küçük ya da büyük işletmelere de yapılmalıdır. Yaşam alanlarını çekilmez bir hale getiren haşerelere karşı en yeni teknikleri uygulayan Bakırköy Böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile ilaçlama yapmakta ve gümüş böceği ve diğer haşerelerden sizleri kurtarmaktadır. İzmir ve Kocaeli’de olduğu gibi İstanbul’da da kaliteli ilaçlama hizmetini her ilçe ve semte götüren Bakırköy Böcek ilaçlama bir telefon ile ilaçlanma yapılacak alana geliyor ve sizi haşere derdinden en hızlı ve garantili şekilde kurtarıyor.

 

Gümüş Böceği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir