gumus-bocegi-oldurur-mu

Gümüş Böceği öldürür mü?

Gümüş böceği öldürür mü diye merak ediyor olabilirsiniz. Gümüş böceği öldürme gibi bir özelliği olmayan canlıdır. Gümüş böceğinin zehir salgılayabileceği bir metabolizması ve yapısı yoktur.Ancak çok çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Bu sebeple tedbir alınması gerekir. Diğer haşerelerde olduğu gibi gümüş böceğinde de alınacak tedbir ilaçlama olacaktır. İlaçlama böcek sorununu kökünden çözmenin en etkili yoludur. Bakırköy Böcek İlaçlama timleri gümüş böceğine karşı ilaçlamayı başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Gümüş Böceği Zararları

gumus-bocegi-oldurur-mu
gumus-bocegi-oldurur-mu

Gümüş böceği ancak çevrede oluşturduğu mikrop bakteri sayesinde solunum yolları hastalıkları, gıda ve tahıl ürünleri arasından besin kaynağı aradığı için, sindirim yolu hastalıklarına, banyo, mutfak, lavabo, pis su giderlerinin bulunduğu alanlarda salya ve dışkılarını bırakarak gıda zehirlenmelerine, neden olarak çeşitli salgın ve bulaşıcı hastalıklara neden olabilmektedirler.

Gümüş böceği evdeki dolap ve kitaplıklara, doğrudan kağıt ve naylon maddelerine zaafları oldukları için, pamuklu ve yünlü eşyalara zarar vererek, maddi bir çöküntü içine düşmemize neden olabilmektedirler. Gümüş böceğinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.

İlaçlama işlemi sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama teknikleri şeklinde yapılmaktadır. İlaçlama türü haşere problemine göre değişiklik gösterebilir. Burada amaç gümüş böceği gibi haşereleri ortadan kaldırmaktır. İlaçlama yapılacak alan ve haşere türü ilaçlamada önemlidir. İlaçlama yapılmaz ise pek çok ciddi hastalığa kapı açılmış olur.

İlaçlama uzmanlık isteyen bir alandır ve herkesin doğru bir şekilde yapmasına imkan yoktur. Ancak bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapıldığı takdirde fayda sağlayacaktır. İlaçlama; ev, villa, okul, fabrika, tarım alanları, sokak, cadde, apartman, site, bahçe, park ve piknik alanlarına rahatlıkla uygulanmaktadır. Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerinde verdiği hizmetler gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde böcek ilaçlama hizmetini sürdüren Bakırköy Böcek İlaçlama firması geniş yelpazesi ile her yere ulaşıyor. Sadece tek bir telefon ile böcek ilaçlama hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde gerçekleştiriliyor. Siz de gümüş böceği ya da diğer haşerelerden dolayı sıkıntı yaşıyorsanız hemen Bakırköy Böcek İlaçlama‘yı arayın bu hizmetten anında yararlanın.

Gümüş Böceği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir