hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır, yapılan ilaçlamadan biz de etkilenir miyiz diyerek tedirginlik yaşayan vatandaşlarımızı duyar gibi oluyoruz. Hamam böcekleri ile bireysel mücadeleye girişen insanlar bu haşerenin özelliklerini bilmiş olsalar sonu hüsran ile sonuçlanan bu işe hiç kalkışmazlardır. Hamam böcekleri sırtında bulunan kalın tabaka sayesinde kendini dış dünyaya karşı çok iyi bir şekilde korur. Acı eşiği oldukça yüksek olan bu canlı hiç yorulmadan günlerce aç bir şekilde yiyecek arayabilir. Bu nedenle bu haşereye karşı ilaçlama yapılmalıdır. Bakırköy Böcek İlaçlama yıllardır olduğu gibi İstanbul’un her semtinde yaptığı ilaçlamalar ile insanları hamam böceği derdinden kurtarıyor.

Hamam Böceği İlaçlama İşlemi

hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir
hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir

Birbirinin ölüsünü yiyen hamam böceklerinin üzerine basıldığında ise ortaya çıkan koku dayanılmayacak kadar ağırdır. İnsan sağlığına saldığı hastalıklar ile ciddi zararlar veren hamam böceği ile mücadele etmek için vakit kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile görüşmeniz gerekir. İşini iyi yapan firmalar arasında lider konumda olan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızda uygulanan ilaçlama aşamaları sıralayacak olursak;

  • İlaçlama yapılacak alanda ön hazırlık yapılır, kapı ve pencereler iyi bir şekilde kapatılarak ilaçlamanın etkisi arttırılır.
  • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve ilaçlama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kullanılmaz.
  • Hamam böceği ilaçlama uygulamasında başvurduğumuz jel ilaçlama yöntemine hamam böceği ilacı koyulur.
  • İlaç alanın köşelerine güzel bir şekilde yedirildikten sonra hamam böceğinin gelmesi beklenir.
  • İlacı yiyen hamam böceği zehri alarak diğer hamam böceklerinin yanına gider ve ölür.
  • Birbirini yeme özelliği olan hamam böcekleri ölen haşereyi yiyerek zehri yayarlar.
  • Hamam böceklerinden arınan ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır.
  • Haşereler tamamen kontrol altına alındıktan sonra genel bir temizlik yapılır ve gündelik yaşama geri dönülür.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan bütün sorular için İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde faaliyet gösteren Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 ana unsur fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Hamam böceği gibi yok edilmesi güç olan bir haşere ile mücadele etmek yerine hamam böceği ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeniz en doğru hareket olacaktır. Hamam böceği ilaçlama fiyatları için firmamızı aradığınızda personelimizin soracağı 2 sorunun cevabı ücretin belirlenmesinde etkili olur. Bunlar;

  1. İlaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?
  2. Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı ne kadardır?

Vermiş olduğunuz yanıtların akabinde belirlenen hamam böceği ilacı miktarı ile belirlenen hamam böceği ilaçlama fiyatları için detaylı bilgi almak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında, kaliteli ekibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızda 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı hakimdir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamızda kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise böcek ilaçlama uygulaması için Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir