Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır? Bu işlem özellikle hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından uzun yıllardır en sık yapılan işlem olarak bilinmektedir. Çünkü hamam böcekleri en kolay türeyen böcek türü olarak ev, ofis, fabrika, restoran, depo, toplu taşıma araçları dâhil olmak üzere tamamında ortaya çıkabilmektedir. Neyse ki yok etmesi zor bir böcek türü değildir. Özellikle kendi cinsinden olan karaftama, kakalak ve kalorifer böceği de hızlı ve rahat türeyen böcek türleri arasında yer almaktadırlar.  Hamam böceği ilaçlama uygulamalarının tamamı bahsi geçen bu böcekler için de geçerlidir. Yılların tecrübesi ile Bakırköy Böcek İlaçlama ekibi sizin için hamam böceği ilaçlamasını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Peki, bu işlemler nasıl gerçekleştirilir? Hamam böceği İlaçlama Nasıl yapılmalıdır? İşte cevabı

Hamam Böceği İlaçlamada Kokusuz İlaçlama Yöntemi

Hamam böcekleri başta olmak üzere tüm böcekler için ilaçlama, imha, yok etme, arındırma, temizleme vb. adını ne koyarsanız koyun tüm bu işlemlerin mutlaka işi bilen, alanında uzman, gerekli tüm eğitimleri almış kişi ya da kişilerce yapılması şarttır. Bu hem sağlığınız hem de ilaçlamanın etkili olabilmesi açısından önemlidir diyerek konuya giriş yapıyoruz.

Kokusuz ilaçlama yöntemi özellikle ilaçlama hizmeti almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği yöntemdir. Çünkü bu işlem sırasında diğer bazı uygulamalarda olduğu gibi ortamı terk etmeniz gerekmez. Ancak bazı haşereler vardır ki her ne kadar müşteriler bu ilaçlama uygulamasını talep etseler de onlar için gerekli uygulama ne ise o yapılmalıdır. Ortamda gerekli alanlara sıkılan kokusuz ilaç sonrasında en 3-4 gün boyunca ıslak temizlik yapılmaz. Çünkü bu defa ilaç etkisini gösteremez.

Hamam Böceği İlaçlamada Jel İlaçlama Yöntemi

Bu yöntem de ise hamam böceği başta olmak üzere kalorifer böceği, kakalak ve karafatma grubundan olan böceklerin daha az yoğun olduğu ortamlarda uygulanır. Uzun vadeli bir ilaçlama yöntemidir. Jel kıvamında olan ilacın kendi özel tabancası yardımıyla yine uzman kişilerce özellikle kapı ve pencere pervazlarına, lavabo altlarına, mutfak dolabı ve çekmece içlerine yani böceklerin yoğun olarak bulundukları bu alanlara sıkılması gerekir. Bu jel ilacın ham maddesinde böceklerin çok sevdiği şekerli bir ilaç vardır. Bunu tüketen böcekler kısa zaman içinde ölürler. Bakırköy Böcek İlaçlama firması yılların tecrübesi ile size hamam böceği konusunda yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir