hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama personellerimizin jel ilaçlar kullanarak yapmış olduğu profesyonel aşamaların tümünü kapsar. Hamam böceği, insanların yaşam alanlarına en çok rastlanabilen ve insanlara en çok zarar veren böcek türüdür. Hamam böceği ilaçlama hizmetleri profesyonel olarak alınırsa, yaşam alanlarında kalıcılık sağlanabilmektedir. Uzun yılların verdiği tecrübeyle, profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bütün böcek türlerini bitkisel böcek ilaçları ile ilaçlayan şirketimiz, halkımıza her zaman sağlıklı hizmetler sunmaktadır. Hamam böceği ilaçlama desteği talep etmek için firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Hamam Böceği Nerede Yaşar?

Hamam böceği nerede yaşar? Nemli ve rutubetli alanların tümü, bu böceklerin yuvalarını kurdukları yerlerdir.

  • Tuvalet, banyo, kömürlük gibi alanlarda sıklıkla bulunabilirler. Üremelerini gerçekleştirebilmeleri için nemli alanlara ihtiyaç duyarlar. Her üremesinde, yüzlerce yumurta üreten haşerelerin yumurtaları kapsül şeklindedir.
  • Yuvalarına ve yaşam alanlarımızda birçok alana bırakırlar. Evinizde ve işyerinizde bir tane hamam böceğine rastlamanız, o alanda yüzlerce böcek olduğu anlamına gelmektedir.
  • Zira gün ışığına duyarlı olan bu böcekler, geceleri yaşam alanlarında aktif rol oynarlar. O alanda detaylı olarak, hamam böceği ilaçlaması yapmak gerekmektedir.
hamam-bocegi-ilaclama
hamam-bocegi-ilaclama

Gıda ürünlerinin bulunduğu alanlarda, hamam böceği türlerine rastlamak mümkündür. Zira bu böcekler beslenmesini, insanların gıda artıkları ile sağlamaktadır. Kan ile beslenmezler. Mutfak tezgahlarımızın altı, bu böceklerin en çok yuva yaptığı alanlardır. Mutfaklarımızda bulunması, sağlığımız açısından oldukça tehlikelidir. Yiyeceklerimizin üzerinde gezen haşereler, taşıdıkları bakterileri besinlerimize bulaştırabilirler. Besinlerimize bulaştırdıkları bakteriler, besin zehirlenmelerinin sebeplerinden biridir.

Hamam Böceklerinden Bulaşan Hastalıklar

Yaşam sürdüğümüz alanlarda yuvasını kuran haşereler, eşyalarımızın tümüne temas etmektedir. Sırtlarında taşıdıkları zararlı mikroorganizmaları, birçok alana bırakabilirler. Solunum yolu ile havadan vücudumuza geçiş sağlayan bakteriler, kronik solunum yolu hastalıklarının yaşanmasına neden olabilmektedir. Aynı zamanda, bulaşıcı birçok hastalık bu yolla vücudumuza geçiş sağlamaktadır. Sağlıklı koşullarda yaşamak için hamam böceklerinden kurtulmak gerekmektedir.

  • Özellikle kış aylarında sıklıkla karşılaştığımız grip enfeksiyonlarının yanında mantar hastalıkları ve tifüs hastalığının nedeni de hamam böcekleri olabilir.
  • Hastane kayıtlarında incelediğimiz bulgulara göre toplumda adı pek bilinmeyen; dizanteri, pnomoni ve antrax hastalığının nedenleri hamam böceğine bağlanmıştır.
  • Tarih sayfalarında insanların ölümüne neden olan hastalıklar arasında geçen veba ve hepatit virüsü bir hamam böceğinin yaşam alanınızı istila etmesi sonucu meydana gelebilir.

Bu hastalıklardan korunmak için profesyonelce hamam böceği ile mücadele etmek gerekmektedir. Zira bireysel mücadele ile etkisiz hale gelmeyecek kadar, güçlü haşerelerdir. Yanlış müdahalelerle kontrol altına alınmaya çalışılırsa, bakteri yaymaya devam edebilirler. Alanında uzman hamam böceği ilaçlama firmaları ile görüşüp hizmet almanız gerekmektedir.

Şirketimiz haşerelerin yoğunluğuna ve uygulama yapılacak olan alana göre, farklı ilaçlama teknikleriyle hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde, en kaliteli hamam böceği ilacı kullanılmaktadır.

İstanbul’un bütün semtlerine ekonomik hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hamam Böceği Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir