hamam-bocegi-ile-mucadele-nasil-olmalidir

Hamam Böceği İle Mücadele Nasıl Olmalıdır?

Hamam böceği ile mücadele nasıl olmalıdır? Hamam böcekleri hızlı üreyen ve hızlı hareket eden çok zararlı haşereler oldukları için hamam böcekleri ile mücadele ederken kesinlikle profesyonel bilgiye ve hamam böceği üzerinde kullanılacak ilaçların dikkatli seçilmesine dikkat edilmelidir. Hamam böceklerinin nerelerden ve nasıl geldiğini tespit ederek ona göre hamam böceği ilaçlama uygulanmalıdır. Ayrıca hamam böcekleri ile mücadele ederken bu böceklerin yumurtalarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Üremeleri sırasında onlarca yavru dünyaya getiren hamam böcekleri sayısını binlere ulaştırır. Haşereler arasında en tehlikeli tür olarak bilinen hamam böceklerini önlemek için bazı tedbirler alabilirsiniz. Bunlar;

  • Yaşadığınız yerin temiz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eviniz ne kadar bakteri barındırırsa o kadar haşerelere ile çevrilir.
  • Bu nedenle günlük tozlar alınmalı, yerler silinmeli ve bakteri oluşumu engellenmelidir.
  • Hamam böceklerinin çıkış yolu olarak kabul ettiği lavabo giderlerinin temiz olması için düzenli periyotlarda temizlik yapmak şarttır.
  • Halı ve perdeler bakterilerin yuva yaptığı başlıca yerlerdir. Bu alanların hijyenini sağlamak için derinlemesine temizlik yapan maddeler kullanılmalıdır.

Önlem amaçlı yapacağınız bu yollara mutlaka profesyonel böcek ilaçlama uygulamasını dahil etmelisiniz. Hamam böceğinin hayatını kabusa çevirmesine izin vermeden bizleri arayabilirsiniz.

 

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri farklı haşerelerin yok edilmesinde de kullanılır. Teknolojik gelişmeye uygun olarak alınan bu yöntemler hamam böceklerinin kökünü kazımaktadır.

Jel İlaçlama: Jel ilaçlama böcek ilaçlama şirketlerinin en sık başvurduğu yöntemdir. Sürüngen haşerelerde kullanılan jel ilaçlama için özel bir tabanca kullanılmaktadır. Yere ve kapı kenarlarına tabanca ile sıkılan jel ilaçlar sayesinde hamam böcekleri etkisiz hale gelerek yok olmuş olur.

Kokulu İlaçlama: Genellikle sayı olarak yoğun olan hamam böceklerinde kullanılır.

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri bugünkü halini alana dek üzerinde detaylı çalışmalar yapılmıştır. Böcek ilaçlama sektöründe birçok ilde faaliyet gösteren firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Bakırköy Böcek İlaçlama Firması

Önce İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet gösteren firmamız başarıları ile beraber faaliyet alanını genişleterek İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde aktif olmuştur. Haşereler ile başı dertte olan vatandaşlarımızın bir de sahtekar firmalar ile başa çıkmaya çalışmasının önünü kapatan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızda;

  • Pire İlaçlama
  • Akrep İlaçlama
  • Kalorifer Böceği İlaçlama
  • Fare İlaçlama
  • Deri Böceği İlaçlama
  • Çıyan İlaçlama

Uygulaması da yapılmaktadır. Uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızın kaliteli hizmetinden mahrum kalmamak için bizleri arayın…

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir