hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama profesyonel bir ekibin bir araya gelerek aşamalarını harfiyen uyguladığı bir çalışmadır. Haşereler çoğu zaman hepimizin ortak sorunudur. Çünkü birçok alanda karşımıza çıkan haşereler, çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Çoğu kişinin büyük korkusu olan haşereler, farklı türlere sahiptir. Bu canlıların sağlık üzerinde de olumsuz etkileri bulunmaktadır. Barındıkları alan ve yedikleri itibariyle mikrop taşıyan bu canlıları kontrol altına almak gerekir. Haşereleri kontrol altına almanın en doğru yolu profesyonel böcek ilaçlama hizmetidir. Alanında uzman böcek ilaçlama şirketleri böceklere etki edecek ilaç ve formülleri kullanırlar. Kullanılacak böcek ilacı türü ve kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz ve yanlış ilaç kullanımı insanların zehirlenmesine neden olmaktadır. Açık alanlarda kullanılan yanlış ilaçlar ise yeşil alanların ve var olan ekinlerin zarar görmesine neden olur. Haşere ilaçlama uygulamaları alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde sağlığınızı ve çevreyi daima koruyacaktır.

Bakırköy Böcek İlaçlama alanında uzman olup, güvenilir haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ilaçlama firmaları arasında yıllardır var olan yerini koruyan firmamız, birçok şubesiyle hizmet vermektedir.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

hasere-ilaclama
hasere-ilaclama

Haşere ilaçlama yöntemleri 5 başlık altında toplanmaktadır. Haşere türü ve özellikleri ile birbirinden ayrılan canlılardır. Bu nedenle bütün haşerelere tek bir böcek ilaçlama yöntemleri kullanılması doğru olmayacaktır. Sıvı ilaçların yok ettiği haşereler üzerinde jel ilaçlar etkili olmayacaktır. Aynı zamanda fare ilaçları diğer haşereler üzerinde etki göstermemektedir. Bu ayrımları iyi bir şekilde yapan firmamızda başvurulan böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları’dır.

Alanında uzman olan firmamız yaklaşık 20 yıldır piyasada görev almaktadır. Sizin de başınız haşere ve diğer kemirgenler ile dertte ise firmamızı arayabilir, uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Türleri

Kene, pire, tahtakurdu, karınca, halı böceği, uyuz böceği, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, bit, hamam böceği,akrep,  Amerikan hamam böceği, kertenkele, kırkayak, tahtakurusu, sinek, çıyan,  tatarcık, sivrisinek, örümcek, kakalak, kalorifer böceği, Alman hamam böceği,tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, kertenkele, kırkayak, akar mite, gümüş böceği, yaban arısı, mayt, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Haşere ile mücadele ederken başarıya ulaşmak için uzman kadromuz her zaman yanınızdadır. Müşteri temsilcilerimize günün 24 saati haftanın 7 günü ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir