haserelerin-basi-dertte

Haşerelerin Başı Dertte!

Haşerelerin başı dertte değil de sizin başınız dertte ise en doğru böcek ilaçlama şirketi ile irtibata geçtiğinizi belirtmek isteriz. Bakırköy Böcek İlaçlama servisi önce İstanbul’un güzide ilçesi Bakırköy’de daha sonra hizmet sahasını geliştirerek tüm İstanbul ilçelerine çalışma alanını taşımıştır. Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Kalabalığı ve toplum düzeni ile insanların tercih ettiği İstanbul ilçeleri arasında yer alan Bakırköy’ün en önemli sorunlarından biri de haşereler. Her tarafı saran ve hayatı durma noktasına getiren evdeki böceklerden kurtulmak için büyük bir telaş ile firmamız Bakırköy Böcek İlaçlama hattını arayan vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet ile bugün yüzlerce başarılı işin altına imzamızı attık.

Haşerelere Nasıl Yöntemler Kullanılır?

Böcek ilaçlama uygulamasının titiz bir çalışma gerektirdiğini bilen Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızda görev alan bütün çalışanlar alanının uzmanlarından oluşur. Haşere oluşumuna daha başından bu yana izin vermeyen ve profesyonel yöntemler ile karşı duran firmamızdan destek almak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir. Çağrı Merkezi ekibimizden en kısa zamanda olumlu sonuç alacağınızın %100 garantisini vererek sizleri firmamızdan destek almaya davet ediyoruz.

haserelerin-basi-dertte
haserelerin-basi-dertte

Haşerelere nasıl yöntemler kullanılır? Baştan belirtmek gerekir ki özelliklerini sıraladığımız böcek ilaçlama yöntemleri sizlerin yapabileceği işlemler değildir. Doğada farklı türlere ait yüzlerce haşere bulunmaktadır. Bu haşerelerin üzerinde kalıcı çözümler üreten böcek ilaçlama yöntemleri uzun çalışmaların ürünüdür. Haşereler türüne göre kategorilendirilen böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları’dır.

Sürüngen ve kemirgenlere göre değişikliğe uğrayan ilaçlama yöntemlerimiz uzmanlarımız tarafından sağlığınızı tehdit edecek tüm unsurlara tedbir alınarak uygulanmaktadır. Maske, tulum ve eldiven gibi teçhizatları eksiksiz kullanan personellerimizin üzerinde yapmış olduğu sayısız çalışma ile kazandıkları deneyimler sayesinde haşerelerin başı dertte!

Kalite ve Uzmanlığın Buluştuğu Adres

Kalite ve uzmanlığın buluştuğu adres olarak gösterebileceğimiz Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız uzun bir kariyer geçmişine sahiptir. Merkezi Bakırköy’de bulunan İzmir ve Kocaeli ilçelerinde de adını duyuran firmamızda tüm böcek ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Haşereleri hafife almamakla beraber uzman bir ekipten destek almak için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir