hastane-ilaclama

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlama Bakırköy Böcek İlaçlama firması olarak düzenli periyotlarda en sık yaptığımız ilaçlama operasyonudur. Hastaneler insanların şifa bulduğu yer olması ile beraber mikropların da bulunduğu bir yerdir. Günde binlerce hastanın virüsleri ile beraber ziyaret ettiği hastaneler farklı canlılar tarafından da ziyaret uğrar: haşereler! Evet, yanlış duymadınız ilaçların, virüslerin ve kalabalığın olduğu bu kurumlar haşerelerin en gözde mekanları olarak karşımıza çıkıyor. Haşerelerin çoğalma nedenlerine göz attığımızda hastanelerin haşere istilasına neden uğradıklarını anlamamız çok güç olmayacaktır. Haşereler;

  • Kalabalık ortamlarda kendilerine rahatça yer bulabilirler. İnsanların toplumsal ilişkilerini sürdürdüğü yegane ortamlardan biri olan hastaneler bu nedenle birinci sırada yer alır.
  • İlaçlar hastalara şifa verdiği gibi farklı bir kokuya da sahiptir. Hastane kokusu olarak nitelendirilen kokunun olduğu bu ortamlarda haşerelerin bulunma oranı oldukça fazladır.
  • Virüs, insanların yoğunluğu ve etkili ilaçların bir araya geldiği bu mekanlarda haşere varlığını göstermeden düzenli periyotlarda hastane ilaçlama operasyonları gerçekleştirilmelidir.

Hastanelerin bir şifa kurumu olarak kalması ve vatandaşların hastalıklarına haşereler nedeni ile bir yenisini eklememesi adına bu kurumların böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşma sağlamaları şarttır.

hastane-ilaclama
hastane-ilaclama

Hastaneleri Böcek Yuvası Olmaktan Kurtarıyoruz!

Hastaneleri böcek yuvası olmaktan kurtarıyoruz! Bu slogan ile bugün yüzlerce kuruma hizmet veren firmamız vatandaşların sağlığını riske atan haşereler ile mücadelesini sürdürüyor. Hastanelerin bir şifa kurumu olmasının dışına çıkaran ve tedirginlik yaratan haşereler salgın hastalıkların 1 numaralı sebebidir. Tarihten günümüze kadar birçok hastalığın nedeni olarak gösterilen böcekler ile mücadele etmek özellikle hastane kurumlarının önceliği olmalıdır. Çeşitli nedenler ile sayısı yüzlere dayanan böceklerden kurtulmak için firmamızda;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Püskürtmeli İlaçlama Yöntemine başvurulmaktadır.

En etkili böcek ilaçları ve kaliteli ekipmanlara sahip olan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamıza gece ya da gündüz fark etmeden günün her saati ulaşabilirsiniz.

Böceklerin Kökünü Kazıyoruz

Vatandaşların sağlığını riske atan haşerelerin yok edilmesi için başvurduğumuz böcek ilaçlama yöntemleri ile haşerelerin kökünü kazıyoruz. İnsan sağlığı ve toplum düzenini sağlamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız yetkilileri ile 365 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir