Her ilaclama firmasi kene ile mucadelede profesyonel mi

Her ilaçlama firması kene ile mücadelede profesyonel mi?

Her ilaçlama firması kene ile mücadelede profesyonel değildir. Bunun temel nedeni, kene ilaçlama, kene tespiti, keneler için uygulanacak olan ilaçlama yöntemi, deneyimli personel, alanında uzman ziraat mühendisleri, hizmet, kalite, güven ve garanti gibi pek çok önemli etken sayılabilir. Kene ile mücadele şekli ve kene ilaçlama yöntemleri ancak profesyonel bir kene ilaçlama firması tarafından sağlanabilir. Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız yıllardır olduğu gibi Bakırköy ve çevresindeki tüm semtlere kene ilaçlama konusunda en kaliteli ve garantili hizmeti vermektedir.

Kene ilaçlamada profesyonellik önemlidir

Kene tehlikesi
Kene tehlikesi

Keneler en tehlikeli haşereler arasındadır ve ilaçlama yapılmaz ise ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Son zamanlarda kene yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı dikkat çekici durumdadır. Küçükbaş hayvanlardan aldıkları zehirli salgıları büyükbaş hayvanlara ve insanlara bulaştırmaları ile bilinirler. Daha çok kırsal kesimlerde, çalılıklarda ve park alanlarında görülürler. Yeşilliği seven bu canlı türü ziraat ile uğraşanlara, avcılara ya da işi gereği kırsal kesimde olanlara bulaşma eğilimindedir.

Kene ile bireysel mücadele mümkün değildir. Çünkü çok küçüktürler ve siz onları görmeden onlar size musallat olmuşlardır bile. Zehirli kanı insanlara bulaştırırlar ve sonrasında belirtiler dahilinde ciddi sağlık sorunlarını ortaya çıkarırlar. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirtileri arasında kusma, ishal, halsizlik, eklem ağrıları, dışkı ve idrarda kan, burun kanaması, cilt altı kanamaları vardır. Bu gibi belirtiler dahilinde mutlaka uzman bir doktora görünmek gerekir. Ancak henüz kene tehlikesi ortaya çıkmadan ilaçlama yaptırmanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde hayati tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalabilrsiniz.

Her kene ilaçlama şirketi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmayabilir. Ruhsat, sertifika, kullanılan ilacın TSE standartları altında olması gibi durumlar ilaçlama hususunda seçici davranmanızı gerektirebilir. Kene ilaçlama, sadece tecrübe sahibi, yasal zorunlulukları bünyesinde barındıran, her alanda ekip ve ekipmanlar sahip kişi ve kurumlarca gerçekleştirilebilir. Kene ilaçlama konusunda profesyonel hizmet almanız sizin yararınıza olacaktır. Bakırköy Böcek İlaçlama firması kene tehlikesine karşı en etkili ilaçlamayı yaparak sizi bu tehlikeli canlıdan koruyor. Hemen arayın kene tehlikesine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti alın.

 

Keneler Hakkında Diğer Sorular

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir