İlaçlama Alanları

Günümüz dünyasında insanların kullanım alanları çoğaldıkça aynı orantıda böcek ve haşerelerinde kullanım alanları artmaktadır. Çünkü haşereler insan, hayvan, sebze, meyve, kullanım eşyaları vb. hertürlü nesnede yer değiştirebilir. Dolayısıyla bizim bulunduğumuz heryerde haşerelerinde sözkonusudur.
Geçmiş tarihlerde Vuk’u bulan salgın hastalıkların sebebi de sürekli yer değiştiren haşerelerin taşıdığı ve insandan insana, hayvandan insana , hayvandan hayvana bulaşabilen virüslerin geniş canlı kitlesine ulaşmasıdır. 2. dünya savaşı sırasında toplulukların göç etmesi veya başka bölgelere gitmesi sırasında bindikleri trenlerde kendileri ile birlikte trene binen fareler bölüm bölüm bütün istasyonlardan inip büyük insan topluluklarını etkilemişlerdir. Dolayısıyla bu hastalıkların önüne geçilememiştir. Gerekli müdahaleler yapıldığında ise yüzlerce insan bu salgın hastalıklardan hayatını kaybetmiştir.
Bu tehlikeler göz önünde bulundurulduğunda insanların veya hayvanların bulunduğu her alanın uzman ilaçlama şirketlerinin uzman ekipleri tarafından ilaçlanması insan sağlığı açısından büyük önemlilik kazanıyor.
Bizlerde İSTANBUL İLAÇLAMA şirketi olarak uzman ekiplerimizle,bünyemizde bulunan ziraat mühendisleri tarafından test edilen, haşereler üzerindeki en etkili ilaçlar ile, haşere ilaçlama yapılması gereken bütün alanları itina ile garantili bir şekilde ilaçlıyoruz.

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR-HİZMETLER

– Hertürlü Ev İlaçlama
-Apartman ve site ilaçlama
-Restorant – Lokanta – Cafe – Lokal İlaçlama
– Otel -Hotel – Motel – Pansiyon İlaçlama
-Fırın ve Pastahane ilaçlama
-MEB kurumları – Dershane ilaçlama
-Hastahane ilaçlama
-Market – Bakkal – Mağaza ilaçlama
-Gemi – Yat İlaçlama
-İş Hanı ilaçlama
-Ofis ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir