ilaclama-yontemleri-nelerdir

İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

İlaçlama yöntemleri nelerdir diye sorarsak, Böcek ilaçlama yöntemleri ilaçlama yaptırmaya karar veren pek çok kişinin merak ettiği uygulamalardır. İlaçlama yöntemleri evinizdeki haşerenin türüne, boyutlarına, yoğunluğuna, böcek ilaçlama yapılacak alanın fiziksel özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle de hangi yöntemin nasıl uygulanacağına böcek ilaçlama firması karar vermektedir. Peki, en genel özellikleriyle ilaçlama yöntemleri nelerdir?

İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

ilaclama-yontemleri-nelerdir
ilaclama-yontemleri-nelerdir

Fare istasyonları ekibimizin üzerinde sayısız işe imza attığı çalışmaları kapsamaktadır. Farenin türü, boyutu ne olursa olsun fare istasyonları yöntemi ile onlardan çok daha hızlı, çok daha sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  • Fare istasyonları, farelerin bulunduğu alanın büyüklüğüne göre sayıları belirlenen, içinde zehirli ilaçlar olan kutulardan oluşmaktadır.

En sağlıklı fare ilaçlama yöntemi olan bu yöntemi en profesyonel bir şekilde ilaçlama firmamız uygulamaktadır.

Jel İlaçlama

Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma ya da kakalak gibi haşere şikayetleriniz mi var? O zaman iyi bir ilaçlama firmasının yapacağı jel ilaçlama yöntemleri ile bu haşerelerden anında kurtulabilirsiniz.

  • Jel kıvamındaki ilaç, bu haşerelerin en sık gezindikleri yerlere sıkılır ve zehirlenmeleri sağlanır. Hiçbir yan etkisi ve kokusu olmayan bu böcek ilaçlama yöntemini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Jel ilaçlama uygulaması kurumsal imaja sahip olan firmamızda alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Sıvı İlaçlama

Pek çok böcek şikayetini yok eden sıvı ilaçlama yöntemi genellikle kapalı alanlarda uygulanmakla birlikte, evlerde duvar ve zeminin birleştiği noktalara, kapı arkalarına, dolapların arkasına uygulanmaktadır. Eğer evinizde sıvı ilaçlama yaptırdıysanız mutlaka kısa bir süre için de olsa temizlik yapmamalısınız. Çünkü temizlik işlemleri ilacın etkisini yok etmektedir.

Kokusu ve Kokusuz İlaçlama

Oldukça fazla tercih edilen ilaçlama yöntemlerinden biri de bu yöntemlerdir. Şikayet ettiğiniz haşerelerden kurtulmak için özellikle açık alanlarda da etki eden bu yöntemleri alanında oldukça iyi hizmet veren bir böcek ilaçlama firması yapmaktadır.

Tüm ilaçlama yöntemlerini Bakırköy’de siz değerli halkımızın sağlığı için en modern şekilde ve en güvenilir böcek ilaçları ile sunan Bakırköy Böcek ilaçlama firmamız, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcileri ile daima yanınızdadır. Bizler ile iletişime geçmek için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir