yaz-biterken-gelen-festival-people-ofistanbul

İstanbul Böcek İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama İstanbul genelinde, tüm ilçe ve semtlerinde haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınmasında uzmanlaşmış bir firmadır. Böcekler özellikle yaz aylarında ortaya çıkmakta ve evlerimizi istila etmektedir. Onlardan kurtulmak istememizin sebepleri yaydıkları çeşitli hastalıklar ve bizlerde tiksinti uyandırmalarıdır. Bireysel olarak onları hayatımızdan çıkarmak isteyebilir ve çeşitli yöntemler kullanabiliriz ancak bu yöntemler sadece geçici çözüm olacak niteliktedir. Onların sadece görünürde olanlarını ortadan kaldırıp, yuvalarındakileri ise çözümsüz şekilde bırakmamız anlamına gelmektedir bireysel uğraşlarımız. Bu sebeple böceklerden kurtulmamız için kesinlikle profesyonel yardım almamız gerekmektedir. Bireysel olarak ilaçlamalarımız çözümsüz kalacağı gibi sağlığımızı da riske etmemize sebep olabilir. Bunun dışında kullandığımız ilaçlar  işe yaramamakla birlikte böceklerin ilaçlara olan direncini arttırıp ölmelerini imkansızlaştırabilir.

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama ihtiyacımız olan her durumda yardımımıza koşan profesyonel, % 100 olumlu sonuç gösteren güvenilir bir firmadır. Evlerimizde bulunan sivrisinek, mite, tatarcık, örümcek, akar, hamam böceği, karafatma, tahtakurdu, kertenkele, sinek, kene, salyangoz, güve, kakalak, pire, uyuz böceği, çekirge, halı böceği,  Amerikan/ Alman hamam böceği, sıçan, karınca, çıyan, mayt, tahtakurusu, akrep, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, eşek arısı, yaban arısı, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, gümüş böceği, tatarcık, bit, kırkayak, yılan gibi sağlığımız için son derece zararlı olan canlıları güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Böceklerin ilaçlanma evresinde yiyeceklerimizi kesinlikle ortalıktan kaldırmalı ve kapalı şekilde muhafaza edilmesini sağlamalıyız. Ev tamamen ilaçlandığında bütün cam ve kapıları kapatmalı, bir süre evin bu şekilde ilaçlı kalmasını, sonrasında ise evin tamamen havalandırılmasını sağlamalıyız.

Böcek ilaçlamada kullanılan yöntemleri sıralarsak şu şekildedir:

-Jel İlaçlama

-Sıvı İlaçlama

-Kokulu İlaçlama

-Kokusuz İlaçlama

-Fare İstasyonları İle İlaçlama

-Püskürtme Yöntemiyle İlaçlama

Daha önce de belirttiğimiz gibi, ilaçlamanın kesinlikle profesyonel bir firma tarafından yapılması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama ciddiye alınacak bir işlemdir ve profesyonel şirketler tarafından yapılmalıdır. Bakırköy Böcek İlaçlama 7/24 % 100 garantili şekilde İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında, her ilçe ve semtinde hizmet vermektedir. Hemen arayın haşere sorununuzu kökünden çözün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir