İstanbul Çiyan İlaçlama

İstanbul çıyan ilaçlama operasyonlarında kendine yer bulmuş bir şehrimizdir. Çıyanlar halk arasında bazı deyimlere konu olmuş ve insanların genellikle irkinti ile yaklaştıkları haşerelerdir. Çıyan sokması vakalarının sıklıkla yaşandığı ülkemizde çıyan ile mücadele etmek için profesyonel ekiplerden yardım istemek ise şart. Bakırköy Böcek İlaçlama ekipleri çıyan tehlikesine karşı özel karışımlarla etkili ilaçlar sayesinde önlemleri sizin için almaktadır.

İstanbul Çiyan İlaçlama Hizmeti

istanbul-ciyan-ilaclama
istanbul-ciyan-ilaclama

 İstanbul çıyan ilaçlama firmalarının titiz çalışmaları ile yok edilen çıyanların genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Çok hızlı hareket eden, uzun vücuda sahip, eklembacaklılar şubesine ait bir çok bacaklı sınıfıdır.
  • İri türleri zehirlidir, fakat alerji vakaları haricinde tehlikeli değildir.
  • Birçoğu boy olarak küçük olduğundan deriyi delemez, Antarktika dışında her yerde yaşarlar.
  • Boyları 1 mm ile 30 cm arasında değişir. Zararlıları yiyerek beslenir.

Lakin bazı özel türleri (ki bunlar Türkiye’de de yaşarlar) çok tehlikeli ve saldırgan olabilmektedir, bu tür çiyanlara karşı böcek ilacı sıkmanız ancak onları daha saldırgan bir hale getirecektir, bu iri türlerin üzerine böcek ilacı sıkmaya çalıştığınızda çıyan’ın gaza doğru saldırdığına şahit olursunuz, tüm kutuyu üstüne boşaltsanız dahi hiçbir etki etmez ve gözünüzü kaçırdığınız an saklanırlar.

Çıyanlardan Kurtulmak

Çıyan ile mücadele etmek için profesyonel bir ilaçlama ekibi gereklidir. Nedeni ise saldırgan özelliğe sahip olan bu haşere türünün hayati risklere neden olabilmesidir. Sizleri soktuğunda müthiş bir acıya sebep olan, çeşitli hastalıkların bulaşmasına sebebiyet veren ve sonu ölümler ile biten çıyan ilaçlama işlemi ile ancak yok edilebilir. Çıyan ve diğer haşereler ile mücadele ederken kesin sonuç veren;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Tekniklerimizden yararlanmak için bizleri günün her saati İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin semtlerinden arayabilirsiniz.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Bakırköy Böcek İlaçlama tarafından uygulanan özel ve kokusuz haşere ilaçları ile 1 saat içerisinde tüm haşerelerden kurtulabilir, evinizi de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontrol altına aldığımız haşerelerin tümü Türkiye’de görülen haşerelerdir. Sadece haşereler değil kemirgen gruba ait olan canlılardan kurtulmak için yapacağınız tek şey telefon numaralarımıza çağrı bırakmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir