İstanbul Güve İlaçlama

İstanbul güve ilaçlama faaliyetlerinin en sık yürütüldüğü şehrimizdir. Bu haşerelerden biri de şüphesiz güvelerdir.  Nüfusunu arttıran ve mevsim karmaşası yaşayan bu güzide şehrimizi haşerelerden arındırmak için güve ilaçlama operasyonuna başvurmamız şarttır. Güve ile mücadele aşamasında bizlere yardımcı olacak güve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güve, odun, kumaş ve kürk gibi şeylere musallat olan çeşitli cinsten böcek ve kurtçuklara verilen ortak addır.
  • Güve tırtılları ile dükkan ve mağazalarda büyük zararlar verebilen küçük kelebeklerin hemen hepsi akla gelmektedir.
  • Gerçek güveler, evlerde yaşarlar ve küçük parlak renkleri vardır.

İnsanların özel yaşam alanlarında yeri olmayan güvelerden kurtulmak için bugün yüzlerce başarılı böcek ilaçlama operasyonuna imza atan firmamız ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Güve İlaçlama Hizmeti

istanbul-guve-ilaclama
istanbul-guve-ilaclama

Güve ile mücadelede etkili güve ilacı ve böcek ilaçlama yöntemi kullanılır. Her Güve çeşidi için kullanılan ilaçlar farklıdır. Bu bakımdan güve ilaçlaması hakkında bilgi ve destek almak gerekebilir. Güve ile bireysel mücadelede kokusu kötü olan güve kovucu ilaçlar kullanılmakta yalnız bu giyim mağazalarının satışını düşürmekte ve tahıl ambarlarında bu sağlık açısından kullanılmaz. Güve yumurtlama yöntemi ile çoğaldığı için belirli aralıklarla ilaçlama yapmak gerekir.

Güveler de diğer haşereler kadar tehlikelidir ve sağlığı tehdit eder. Bu nedenle güve konusunda aldırmazlık yapılmamalıdır. Söz konusu olan sizin ve sevdiklerinizin sağlığıdır. Uzman desteği ile her nerede olursa olsun güve tehlikesinden kurtulmak mümkün olacaktır. Deneyimli bir kadro ile yapılacak detaylı ilaçlama güve derdini sonsuza kadar ortadan kaldıracaktır. Güve gibi haşereleri yok etmek için mutlaka alanında uzman bir firma ile anlaşmak gerekir.

Ekibimiz 7/24 Hizmetinizdedir

Bakırköy Böcek İlaçlama firması olarak bundan 20 yıl önce çıktığımız yolda “Önce İnsan Sağlığı” dedik. Kullandığımız güve ilacı ve diğer böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı oldu ve insan sağlığını tehdit edecek bütün unsurlara yönelik tedbir alındı. Profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimizde böcek ilaçlama konusunda eğitimsiz hiçbir personel bulunmamaktadır. Kalite ve uzmanlığın tek adresi olarak gösterilen firmamıza ulaşmak için yapacağınız tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir