İstanbul’da Böcekler İle Mücadele

İstanbul’da böcekler ile mücadele tarihten günümüze kadar sürmektedir. Büyük bir göç alan ve sayısı milyonları aşan İstanbul’da haşere sorunu da baş göstermektedir. Bakırköy Böcek İlaçlama, İstanbul’da en ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ve profesyonel ilaçlama uygulamaları yapmakta ve ilaçlama sonrası müşterilerine gerekli tüm yasal belgeleri sunmaktadır.  İstanbul böcek ilaçlama olarak şirket bünyemizde ilaçlama konusunda uzman personellerle hizmet vermekte ve insan sağlığına zararsız ilaçları kullanmaktayız. Kurumsal marka kimliğine uygun olarak hareket eden firmamızda;

  • Sıvı ilaçlama tekniği
  • Kokusuz ilaçlama tekniği
  • Jel ilaçlama tekniği
  • Kokulu ilaçlama tekniği
  • Fare istasyonları tekniği

Başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul’da yaşıyor ve haşereler başınıza dert oldu ise vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz yetkilileri günün her saati hizmetinizdedir.

Böcek İle Mücadele Nasıl Olmalıdır?

istanbulda-bocekler-ile-mucadele
istanbulda-bocekler-ile-mucadele

Böcek ile mücadele nasıl olmalıdır? Böceklerden kurtulmanın yollarını arayan ve bazen ekonomik olacağını düşünerek geleneksel metotlara başvuran vatandaşlarımızın büyük bir telaş ile firmamızı aradıklarını söylemek isteriz. Böceklerden kurtulmanın farklı yollarının olduğu zannedilse de kesin ve tek yol profesyonel böcek ilaçlama operasyonudur. Şirketimizde hali hazırda kullandığımız teknikler ile yok ettiği haşereler vardır. Bunlar;

  • Evlerin en büyük belası olan, sürüngen ve uçan haşereler arasında yer alan; hamam böceği ( Alman/Amerikan hamam böceği), fare (çatı faresi, fındık faresi, ev faresi, lağım faresi), yine hamam böceği familyasından olan kalorifer böceği ve karafatmaya yönelik etkili böcek ilaçları kullanmaktayız.
  • Sıvı ilaçlar sayesinde kısa sürede kontrol altına aldığımız; pire, sinek (sivrisinek, karasinek), arı (yaban arısı, eşek arısı), akrep, yılan, bit, çıyan, tahtakurusu ve tahtakurdunun etkilerini yok etmekteyiz.
  • Bahçelerde bitkilere zarar veren; güve, ağaç kurdu, çekirge ve gümüş böceğinden kurtulmak için yine firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul haşere ilaçlama firmamız yukarıda saydığımız ve daha birçok haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlanmasında profesyonel ve etkili çözümler sağlamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

İstanbul’un her noktasına ulaşmaya çabalayan ve özellikle yaz aylarında yoğun bir tempoda çalışan İstanbul’da ilaçlama hizmeti verdiğimiz;

  • Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Arnavutköy, Avcılar, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören gibi tüm ilçelerde ve semtlerde en ucuz ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir