isyeri-ilaclama

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama işverenlerin önemle üzerinde durmaları gereken bir konudur. Çünkü bu mekanlar haşerelerin oluşumu için gayet uygundur. Kalabalık insanların, gerekli teçhizatların bir arada olduğu bu yerlerde haşereler de kendine yer edinmek isteyecektir. Haşerelerin çoğalması durumunda işlerin duracağı ve personellerin rahatsız olacağı düşünülürse işyeri ilaçlama uygulamasının gerekliliği üzerinde bir kanıya varılmış olur. Böcek  ilaçlama uygulamaları birçok alanda gerçekleşmektedir. Çünkü haşere ve fare türleri, insanların bulunduğu her alanda sorunlara neden olmaktadır. Açık ve kapalı birçok bölgeye yuva oluşturan haşereler, önlem alınmadığı vakit çeşitli zararlara neden olmaktadır. Bakırköy Böcek İlaçlama iş yerlerini başarılı bir şekilde ilaçlıyor ve haşerelerden temizliyor.

Periyodik İlaçlamanın Önemi

isyeri-ilaclama
isyeri-ilaclama

Periyodik ilaçlamanın önemini en iyi haşereler ile başı dertte olan firmalar bilir. İşyerleri insanların zamanın büyük bir kısmı paylaştığı alanlardır. Bu gibi alanlarda oluşan haşere sorunu, iş gücüne engel olduğu gibi çalışanların sağlığını da risk altına almaktadır. Aynı zamanda fırın, lokanta, cafe gibi gıda üretimi ve satışı yapan kuruluşlar risk altındadır. Çünkü böcek ve fareler yiyeceklerin bulunduğu alanlara girmek için uğraşırlar. Bu gibi durumlara karşı insan sağlığının daima korunması için işyerlerinin periyodik ilaçlama zorunluluğu bulunmaktadır.

Periyodik ilaçlaması yapılmayan kuruluşlar çeşitli cezalarla karşılaşmaktadır. Firmamız profesyonel işyeri ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz böcek ilaçlama uygulamalarını iş düzenini aksatmayacak yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Jel ilaçlama tekniğimiz iş yerlerinizi kapatmadan gerçekleşmekte ve kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet

Kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü işyerinizin ve çalışanlarınızın sağlığını korumaktadır. Profesyonel ilaçlama ekiplerimiz, haşere ve farelerin yuva oluşturduğu alanları tespit ederek kesin çözüm sunar.

İşyerinde görülen; kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, gümüş böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma gibi tüm zararlıları yok edecek ilaçlama ekipmanına sahibiz.

Bakırköy işyeri ilaçlama servisimiz gece ve gündüz hizmet sağlamaktadır. İlaçlama ekiplerimiz sizin istediğiniz saat ve gün içerisinde ilaçlama randevusu oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir