kalorifer-boceginden-kurtulmanin-dogal-yollari

Kalorifer böceğinden kurtulmanın doğal yolları?

Kalorifer böceğinden kurtulmanın doğal yolları var mıdır diye sormanız muhtemel. Kalorifer böceğinden kimyasal ilaçların dışında, doğal yollarla da kurtulmanız mümkündür. Ancak bu doğal yöntemler geçici olarak uzaklaştırma olarak adlandırılmalıdır. Öte yandan kalorifer böceği ilaçlama bir disiplin işidir ve profesyonel firmalar aracılığı ile sağlanmalıdır. Kalorifer böceğinden kesin şekilde kurtulmanın yolu ilaçlamadan geçer. Bunu ise alanında profesyonel bir firma gerçekleştirmelidir. Yıllardır İstanbul’da tüm ilçe ve semtlere hizmet veren Bakırköy Böcek İlaçlama tek bir telefon ile bulunduğunuz semt ve mahalleye gelerek ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak

Kalorifer böcekleri yumurta bıraktıkları dahilde hızlı bir şekilde üreyebilirler. Üremeleri neticesinde ise çoğalarak her bir tarafa savrulurlar. Yalnızca mutfakta değil yatak odanızda, salonda ve oturma odasına kadar yayılırlar ki bu sefer içinden çıkılamaz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Böcek ilaçlama genel manada kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. İlaçlama türü haşere problemine göre farklılık gösterecektir.

İlaçlama evlere, iş yerlerine, mağazalara, alışveriş merkezlerine, fabrikalara, özel ve kamu kurum binalarına, okullara, piknik alanlarına, bahçelere ve park alanlarına kadar her yere yapılmaktadır. Haşere sorununu nerede yaşıyorsanız o alanda ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır. İlaçlama bilinçli bir şekilde alanında yetkin kişiler tarafından yapılmalıdır.

Evinizde veya iş yerlerinizde kolayca uygulayabileceğiniz yöntemler mevcuttur. Turunçgiller, portakal, mandalina kabuğu kokusu, limon, lavanta, kekik kokusu, boya kokusu kalorifer böcek türleri üzerinde etkilidir. Gezinene kalorifer böcekleri, için karbonat ve pudra şekerini karıştırarak güzergâhlarına koyabilirsiniz. Ancak unutmayın bu önlemler tamamıyla geçicidir. Kalorifer böcekleri ve yumurtaları ancak jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama ile yapılan mücadele sonucunda yok olur. Bu konuda ilaçlama şirketimiz Bakırköy Böcek İlaçlama’yı arayarak destek alabilirsiniz. Bakırköy Böcek İlaçlama yıllardır İstanbul’un her ilçe ve semtine ilaçlama hizmetini götürerek bu alanda bir fark yaratmıştır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hızlı ve garantili ilaçlama ile Bakırköy Böcek İlaçlama sadece bir telefon ile istediğiniz alana gerelerk ilaçlamayı gerçekleştirmektedir. Hemen arayın kalorifer böceği derdinden kurtulun.

 

Kalorifer böceği İlaçlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir