kanatli-karinca

Kanatlı Karınca

Kanatlı Karınca, diğer karıncalar gibi doğmakta fakat büyüdükçe şeffaf kanatları çıkmaktadır. Yaz aylarında ortaya çıkan kanatlı karıncalar evlerde koltuklarda, halıda ve perdelerde yaşarlar.

Çok hızlı çoğalan kanatlı karıncalar, çoğunlukla gece ortaya çıkar ve ışığa doğru yönelir. Diğer karıncalar gibi toplu halde yaşarlar. Evimizi kanatlı karıncalardan temizlemek istiyorsak bu işi bireysel bir şekilde yapmamalı ve işinde uzman bir ilaçlama firmasından yardım alınmalıdır.

KANATLI KARINCA İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Kanatlı karınca ilaçlama işlemleri genellikle jel ilaçlama yöntemleri, sıvı ilaçlama yöntemleri ya da toz ilaçlama yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemler karınca ve kanatlı karınca problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Kanatlı karınca problemini ortadan kaldırmak için tercih edilmekte olan bir diğer ilaçlama yöntemi ise karınca spreyleridir. Bu spreyler genellikle kanatlı karıncaların uçtuğu anlarda direkt karıncanın üzerine uygulanmaktadır. Bu şekilde kanatlı karınca probleminden kısa sürede kurtulmak mümkündür. Fakat bu spreylerin kullanımında, ilaçlanan mekanda küçük çocukların olmamasına özen gösterilmelidir.

Sıvı ilaçlar genellikle kanatlı karınca ilaçlamalarında püskürtme tekniği ile uygulanmaktadır. Geniş alanları etkisi altına alan sıvı ilaçlar, püskürtme tekniği ile çok daha doğrudan etkiler oluşturmaktadır. Jel ilaçlar da damlalar şeklinde uygulanarak, karıncaların ilaçları yemeleri sağlanmaktadır. Karıncaların yemiş olduğu jel ilaçlar karıncalarla birlikte yuvalarına taşınmakta ve diğer uçan karıncaların da bu ilaçtan etkilenmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde etkili ve derinlemesine bir çözüm oluşturan jel ilaçlar, profesyonel kanatlı karınca ilaçlama servislerinin sıklıkla tercih etmekte olduğu yöntemlerden bir tanesidir.

Kanatlı karınca problemleri genellikle karınca ilaçlamalarında uygulanan yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır. Kanatlı karıncalar, genellikle beslenme amacıyla yaşam alanlarımızı istila ettiği için, evlerimizde besin maddelerinin üzerlerini açık bırakmamaya özen göstermeliyiz. Kanatlı karınca probleminin önüne bu şekilde geçebiliriz. Yine de önüne geçilemeyen bir istila söz konusu olursa, profesyonel kanatlı karınca ilaçlama servislerinden destek almak, çok daha doğru bir karar olacaktır.

KANATLI KARINCA İLAÇLAMA FİYATLARI

Kanatlı Karınca İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız, Kanatlı Karınca problemlerini oldukça etkili ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırmakta ve bu hizmetlerinin karşılığında uygun fiyatlar talep etmektedir. Sizler de kanatlı karınca problemlerinden muzdarip iseniz, sitemizde ulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir