kene-ilaclama-fiyatlari

Kene İlaçlama Fiyatları

Kene ilaçlama fiyatları ile ilgili kesin bir maliyet telaffuz etmek doğru olmaz. Fakat firmamızda piyasa fiyatlarının çok altında bir ücretlendirmenin olduğunu söyleyebiliriz. Kar amacında çok uzak halkın güvenliğini düşünen firmamız kene ile mücadele ederken öncelikle bu haşerenin oluşturacağı sağlık sorunlarını önlemeyi amaçlar. Bakırköy Böcek İlaçlama ile haşerelerden en uygun fiyatla kurtulursunuz.

Kene İlaçlama Fiyatları

Bu nedenle oldukça tehlikeli olan kene ile mücadele ederken vatandaşların bir de ekonomik zorluk yaşamalarını istemeyen firmamızda kene ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Uygulama sırasında kullanılacak kene ilacı miktarı
  • Yok edilen kenenin türü ve sayısı

Piyasa fiyatlarının oldukça altında olan ilaçlama fiyatlarımızda geçerli olan indirimli fiyatlardan yararlanmak için şirketimiz ile günün her saati iletişime geçebilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kenelerden Nasıl Kurtulunur?

Kenelerden nasıl kurtulunur? Keneler kan emen ve yapışkan haşerelerdir. Vücuda yapıştıklarında kolay kolay çıkmazlar. Doğru önlem alınmadığında ölümcül sonuçlar doğurabilirler. Kene sokması vakaları Türkiye’de son zamanlarda yaygınlık gösterdiği için bu haşerenin yüzünden vatandaşlar kırsal ve kalabalık yerlere gitmekten korkar oldu. Kırsal ve nemli yerlerde aktif hale geçen kenelerin sokması durumunda izlenecek yolları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kenenin bulunduğu yer derhal karantina altına alınmalı ve kene ilaçlama şirketleri ile iletişime geçilmelidir.
  • Kenenin soktuğu kişiye panik yaptırmadan gerekli müdahale yapılmalı ve yerinden kıpırdamamalıdır.
  • Kişi fazla hareket etmeden en yakın Sağlık Kuruluşuna götürülmeli ve bölgede profesyonel kene ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

İlaçlama kadar çalışacağınız firmanın kalitesi de önemlidir. Sıradan ve işini amatör yollar ile yapan firmalar ile çalışmak haşereyi değil yok etmek daha kalıcı hale getirmeye neden olur. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Her ilaçlama firması kesin çözüm üretir mi? Elbette hayır! Kene ve diğer tüm haşereler ile mücadele etmek böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılacak bir iştir. Zira piyasada halkın sağlığı ile oynayan tek niyeti para kazanmak olan firmaların sayısı bir hayli fazla. Bu nedenle ilaçlama şirketinin güvenirliğini iyi bir şekilde araştırmalı ve alanında sağlam referanslara sahip kişiler ile görüşmelisiniz. Kene ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı ve “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile hareket eden firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir